Iš Šilutės kilęs krepšininkas Deividas Dulkys su žmona susilaukė pirmagimės: davė dvigubą vardą

 

deividas-dulkys-su-zmona-mccall-maynor-5968c4f478a8aKrepšininko Deivido Dulkio ir jo žmonos, amerikietės McCall Maynor šeimoje – džiugios žinios. Praėjus vos kelioms savaitėms po Naujųjų, porą aplankė gandrai – Dulkiai sulaukė šeimos pagausėjimo ir jau sūpuoja pirmagimę, praneša 15min.

Dukra laimingai šeimai gimė sausio 19-ąją. Tėvai pirmagimei suteikė dvigubą Ailos James vardą. „Tu esi mano gyvenimas!“, – gimus dukrai džiaugėsi D.Dulkys. Dar paskutinėmis nėštumo dienomis McCall pasidalijo nuotrauka su Deividu, kurioje džiaugėsi su nekantrumu laukianti vaiko gimimo.

Apie tai, kad Deividas ir McCall laukiasi kūdikio, jiedu paskelbė dar liepos mėnesį. Tuomet pasidalinę nuotrauka, kurioje McCall prie pilvo subtiliai laiko priglaudusi krepšinio kamuolį bei vaikiškus, 4-uoju numeriu pažymėtus krepšinio marškinėlius su Dulkio pavarde – tokius, kokius dėvi ir pats krepšininkas.

Prie nuotraukos ji rašė: „Taip, laukiamės vaikelio.“ Gydytojai teigė, kad vaikas turėtų gimti 2018 metų sausio 18 dieną ir jų prognozės, akivaizdu, buvo teisingos.

Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ ekipai pastarąjį sezoną atstovavusiam, o dabar grįžusiam rungtyniauti į Turkiją krepšininkui bei jo žmonai šis kūdikis – pirmasis.

15min primena, kad D.Dulkys ir jo mylimoji amerikietė Mc.Maynor susituokė 2013-ųjų birželį, tuomet jie vienas kitam amžiną meilę prisiekė po penkerių metų draugystės.

Pora susituokė JAV ir šią vietą pasirinko neatsitiktinai. Kaip dar anksčiau yra sakęs D.Dulkys, „ten tokia tradicija, kad mergina turi ištekėti tame mieste, kur gyvena“.

JAV užsimezgė ir judviejų draugystė, draugai Deividą ir McCall supažindino vieno vakarėlio metu. Skirtingų tautybių pora įsitikinusi, kad nuo pat pradžių juos daug kas siejo. Ne tik krepšinis, bet ir požiūris į gyvenimą, vertybės, artimi ryšiai su šeima.

15min.lt inf.