Išdalinome konkurso „Metų žuvis-2014!“ prizus – metas naujam fotokonkursui

zvejys JuliusPaskutinysis fotografijų konkurse „Metų žuvis- 2014“ laimėto puodelio su nuotrauka į redakciją atėjęs Julius atviravo, kad žvejoja kone kasdien. Vaikino pomėgis pamažu išaugo į kasdieninę aistrą žvejybai.

Didžiausio laimikio ragauti nesiryžo

Nuotraukoje įamžintą 13,5 kg svėrusį šamą Julius vadina savo gyvenimo žuvimi, nes kito tokio pasididžiavimo verto laimikio dar nebuvo pagavęs. O sėkmė – nenuspėjama: ir gyvenimo žuvį pakišo visai atsitiktinai – sunkiasvoris šamas Juliui užkibo net neapžiojęs kabliuko, o kabliuku užkabintas už uodegos. Tad teko ilgokai pasigalynėti, kad svajonių žuvis nenuplauktų atgal į Aukštumalos upelio vandenis.

Į žvejų konkurso fotoalbumą įkelta nuotrauka sulaukė susižavėjimo šūksnių „Superinis“, „Graži žuvis“, „Čia pelkių velnias?“

Neįvertintas neliko ir žvejys: „Geram žmogui – gera žuvis“ – po nuotrauka rašė Audronė ir kiti „Šilutės naujienų“ Facebook paskyros lankytojai.

Kaip pasakojo Julius,  didžiausio savo gyvenimo laimikio ragauti nesiryžo.

O visus tuos, kurių širdyse dar kirba viltis pagauti savo gyvenimo žuvį, raginame nesnausti, griebti meškeres, kabinti kabliukus ir leistis žvejybon. Gal kitų metų konkurse Jūsų laimikis bus įspūdingiausias?

Siųskite nuotraukas konkursui „Pavasaris jau čia!“

Paukščiaų balsais skambantis dangus ir vis dažniau pasirodanti saulutė praneša, kad pavasaris jau visai čia pat: vos pora dienų – ir žiema liks užnugaryje, įžengsime į kitą metų laiką. Ar matei besibeldžiantį pavasarį? Nepraeik pro šalį – fotografuok ir siųsk mums!

„Šilutės naujienos“ skelbia fotokonkursą „Pavasaris jau čia!“. Kviečiame Jus pasidalinti pirmosiomis pavasario akimirkomis, užfiksuotomis nuotraukoje, pasidalinti gamtos ženklais, kurie Jums parodė, kad į žemę jau beldžiasi pavasaris.

Nuotraukas siųskite el. paštu karolina@silutesnaujienos.lt, prie nuotraukos parašykite savo vardą, pavardę ir vietą, kurioje daryta fotografija. O mes jas patalpinsime „Šilutės naujienų“ Facebook puslapyje. Mūsų Facebook paskyros skaitytojai galės peržiūrėti ir balsuoti už didžiausią įspūdį padariusius vaizdus.

Įvertinsime gražiausių, originaliausių nuotraukų autorius, kurie bus apdovanoti „Šilutės naujienų“ kalendoriumi arba elektronine laikraščio prenumerata.

Jūsų nuotraukų lauksime iki balandžio 1-osios ir prieš pat Velykas paskelbsime laimėtojus.