Išeinančios vasaros pramogos Šilutėje: skrydžiai oro balionu, mankštos ir edukacijos

pPRAMOGADIENIS _1Šilutė su išeinančia vasara atsisveikino linksmai – taip, kaip ir ragino daryti jau tradiciniu tapusio „Pramogadienio“ organizatoriai.

Šeštadienį nuo pusiaudienio šalia Kultūros ir pramogų centro pramogų buvo įvairiausių pomėgių turintiems mažiesiems ir vyresniesiems: skambėjo muzika, vyko įvairios edukacijos, mankštos ir šokiai, buvo galima ir medicinos žinių gauti, ir pasigražinti, pajodinėti, pažvelgti į Šilutę iš paukščio skrydžio, ir dar daugelyje kitų veiklų sudalyvauti.

Šilutiškiai į paskelbtą „Pramogadienio“ vietą rinkosi dar gerokai iki vidudienio, mat daugelio atžalos dalyvavo įvairių šokių klubų programoje. O kuomet nuo 13 valandos scenoje prasidėjo trenerio Augustino vedama mankšta, kartu su juo jau mankštinosi ir gausiai susirinkę žiūrovai. Netrukus sceną „okupavo“ mažieji „Sky“ studijos šokėjai, vėliau vyko šokių pamokos vaikams ir senjorams su sporto klubo „Atėnai“ trenere.

Gausybė renginio dalyvių tuo pat metu aktyviai judėjo batutuose ir atrakcionuose, kurių tądien čia buvo ištisas parkas.

Popierinį lėktuvėlį, varlytę ar gėlytę kvietė lankstyti Kultūros ir pramogų centro darbuotojai, prie kurių stalo kaip mat rikiavosi smalsuoliai. Šalia jų įsikūrusios Visuomenės sveikatos biuro specialistės visiems prie jų priėjusiems suteikė daugybę medicininių žinių. Čia buvo galima pasitikrinti kraujospūdį, užsidėjus specialius akinius pamatyti kaip situaciją kelyje mato išgėręs vairuotojas, kaip atrodo rūkančio žmogaus plaučiai, sužinoti ir akivaizdžiai pamatyti, kaip padėti sąmonės netekusiam ar užspringusiam žmogui. Specialistės taip pat supažindino su maisto produktų etikečių reikšmėmis ir daugybe kitų sveiko gyvenimo taisyklių.

Netoliese įsikūrė ir visuose pramogadieniuose dalyvaujančio klubo „Skrydis“ atstovas Kęstutis Paldauskas. „Skraidyti virš miesto negalime, tai bent taip pademonstruosime“, sakė klubo vadovas. Jo demonstruojamus lėktuvų modelius norėjo pamatyti ne tik berniukai – ne mažiau smalsiai juos apžiūrinėjo ir jų tėveliai.pPRAMOGADIENIS _5

Užtat mažosios šilutiškės sutūpė apie ant veidukų piešiančias menininkes iš Gargždų. Moterys sakė, kad pasitaiko ir piešinuko ant veiduko norinčių berniukų, bet dominuoja visgi mergaitės. Nemažai jų pasinaudojo ir galimybe originaliai susipinti kasas, pasidaryti chna tatuiruotę. Netrūko ir mėgėjų pajodinėti, o šią pramogą suteikė iš Kintų atvykusi Rima Nausėdienė. Moteris atsivežė ir žirgą Libelą bei poniukę Liepą, taip pat neretai dalyvaujančias įvairiose rajono šventėse.

Nuo 18 valandos neregėtą pramogą – skrydį oro balionu šilutiškiams dovanojo Kultūros ir pramogų centras, kartu su klubu „Aeronautika LT“. Senojo turgaus aikštėje nusileido du įspūdingi oro balionai, kuriuos atvežė šio klubo įkūrėjai ir tokių skrydžių pradininkai šalyje Robertas ir Laurynas Komžos. Apžvelgti Šilutę iš paukščio skrydžio tąvakar panoro apie pusšimtį šilutiškių, o tie, kurie nepabūgo, dar ilgai dalijosi, anot jų, su niekuo nepalyginamais įspūdžiais.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.