Išgertuvėse – mirtys, muštynės ir grasinimai peiliu

SNN0710CUT---620 1633476aŠeštadienio popietę Šilutėje esančiame bute rasta nudurta moteris. Girtas įtariamasis sulaikytas.

Tuo kruvini savaitgalio įvykiai nesibaigė: šeštadienį išgertuvių Žemaičių Naumiestyje metu mirė vyras, Šilutėje nepažįstamas vyras sumušė seną moterį, o sekmadienį – girtas vyras peiliu švaistėsi Juknaičių parduotuvėje.

Šeštadienį 13.40 val. Tilžės gatvės bute buvo rastas 43 metų moters L.M. kūnas su durtine žaizda kakle. Įtariamasis neblaivus 44 metų S.Ž. netrukus uždarytas į areštinę. Vyrui sulaikymo metu nustatytas 2,97 promilės girtumas.

Pareigūnai nustatė, kad tądien girtavo trise: du vyrai ir moteris. Konfliktas įsiplieskė išgertuvių metu, ir įtariamasis peiliu smogė sugėrovei į kaklą. Moteris netrukus mirė.

Specialiąsias tarnybas iškvietė trečiasis sugėrovas, bet atskubėję medikai moteriai jau nebegalėjo padėti. Policija iš karto suėmė įtariamąjį.

Pareigūnai kartu girtavusią trijulę apibūdina kaip iš pašalpų gyvenusius, bet ne visiškai asocialius asmenis.
Įvykio vietoje rastas ir nusikaltimo įrankis – peilis. Vakar buvo sprendžiama, kokią kardomąją priemonę skirti nužudymu įtariamam S.Ž.

Tą pačią dieną apie 13.30 val. sodyboje šalia Žemaičių Naumiesčio, Ciparių k., išgertuvių metu mirė 69 metų vyras J.G. Pirminiais duomenimis, smurto požymių ant vyro kūno nerasta. Svarstoma, kad vyras tiesiog nugriuvo. Mirties priežastis vis dar tikslinama.

Vakare, apie 17 val. Šilutėje, Taikos g., nepažįstamas 24 m. vyras užpuolė 2 gatve einančias moteris. Vieną iš jų – 76 metų senolę B.T. ir sumušė. Dėl patirtų sužalojimų B.T. nugabenta į Šilutės ligoninę. Manoma, kad moteris be priežasties užpuolęs vyras yra psichiškai neįgalus.

Sekmadienį neblaivus A.B. peiliu švaistėsi Juknaičiuose. Apie 16.40 val. kaimo parduotuvėje 53 m. A.B. šiuo šaltuoju ginklu grasino moteriai I.A. Vietos gyventojas buvo žinomas kitiems juknaitiškiams, tačiau priežasčių, dėl ko apsvaigęs A.B. švaistėsi peiliu, aplinkiniai nesuprato. Vyras uždarytas į areštinę.