Išgertuvių metu moteriai buvo sulaužyta nosis

woman-with-bandaged-nose-thumb15027625Jau 2 kartus teistas ir 7 mėnesius prabuvęs įkalinimo įstaigoje vyras T.F. šių metų vasarį vėl į darbą paleido kumščius. Laikas, praleistas už grotų, matyt, neprivertė pakeisti gyvenimo įpročių. Teismas šįkart jam skyrė 40 parų arešto.

Šių metų vasario 28-osios vakarą apie 20.30 val. moteris M.J. bute su draugais G.D. ir E.P. mėgavosi alkoholiniais gėrimais. Kartu su jais buvo ir T.F. Butas, kuriame vyko išgertuvės priklauso Šilutės rajono savivaldybei.
Pasak T.F., jis susinervino, nes išgertuvių metu M.J. jį išvadino necenzūriniais žodžiais, todėl nesusivaldęs jis sudavė moteriai kelis smūgius.

Moteris pasakoja, kad T.F. ranka sudavė tris kartus į galvą ir galva trenkė jai į nosį. Apžiūrėję nukentėjusiąją, medikai nustatė, kad buvo sulaužyta nosis.

Liudytoja E.P. patvirtino, kad matė, kaip T.F. trenkė M.J. į galvą ir ji nugriuvo. Kartu išgertuvėse buvęs G.D. taip pat girdėjo suklikusią M.J. ir atsisukęs pamatė, kad jai iš nosies bėga kraujas.

Įvertinęs liudininkų parodymus, teismas T.F. skyrė 40 parų arešto bausmę.

Sumušta moteris susitaikė su kumščių nevaldžiusiu T.F., nes jis jos atsiprašė, todėl ji teisme nereikalavo atlyginti padarytos žalos.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.