Išgėrusio vairuotojo kelionę sustabdė medis

avarija kulesai„Klevo lapą” nuo automobilio stiklo po poros dienų turėjęs nusiimti Pašyšių kaimo gyventojas penktadienio naktį vežė girtą draugą namo. Tačiau, praradus automobilio kontrolę, kelionė baigėsi atsitrenkus į medį.

Atvykus policijos pareigūnams paaiškėjo, kokia šios nekontrolės priežastis – ne tik draugas, bet ir vairuotojas buvo nuo alkoholio „apšilę”.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, apie vidurnaktį, Kulėšų kaime 21 metų vaikinas, važiuodamas „Audi 100” automobiliu, išvažiavo į priešingą eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį.

Atvykusiems policijos pareigūnams Pašyšių kaimo gyventojas pasakojo, kad veždamas ant galinės sėdynės girtą draugą atsisuko pažiūrėti, ką šis daro, ir trumpam prarado automobilio kontrolę.

Trisdešimtus metus skaičiuojantis „Audi” nuvažiavęs nuo kelio kliudė vieną medį, o po to trenkėsi į kitą. Gale sėdėjęs ir, kaip įtariama, saugos diržo nesegėjęs keleivis nuo smūgio trenkėsi į priekinį stiklą. Vairuotojas saugos diržą buvo prisisegęs, bet šis nebuvo įtemptas, tad po smūgio į medį jis trenkėsi veidu į vairą ir susilaužė nosį. Atvykę greitosios pagalbos ekipažai abu draugus išvežė į ligoninę.

Vairuotojas pareigūnams į alkotesterį pripūtė 1,02 prom. To užteks, kad būtų atimtas vairuotojo pažymėjimas bei skirta bauda. Vaikinui išties buvo apmaudu, nes po poros dienų jis jau būtų galėjęs jaustis tikru vairuotoju kelyje – nusiimti „klevo lapą” nuo automobilio stiklo. Mat jau būtų suėję 2 metai po vairuotojo pažymėjimo gavimo.