Išguldyti pakelės medžiai. Gal kas matė medkirčius?

PETRIKO MEDZIAI_SILINES_g_1Žalgirių kaimo Šilinės gatvės gyventojas (redakcijai vardas žinomas) nori išsiaiškinti, kas išguldė šalia jo sodybos augančius juodalksnius. Tai galėjo įvykti balandžio mėnesio pirmomis dienomis.

Sodietis sako, kad už suteiktą informaciją ketina dosniai atsilyginti. Mačiusius ar žinančius, kas išpjovė medžius, jis prašo pranešti „Šilutės naujienų” redakcijai telefonais (8 441) 51223 arba 8 686 35913.

Garbaus amžiaus vyras nesupranta, kam galėjo užkliūti medžiai, augantys palei jo sodybą.
Pamačius išpjautus ir ant jo privačios žemės suguldytus didžiulius medžius, vyrui labai suskaudo širdį. Anot sodiečio, jis tais medžiais rūpinosi, buvo apgenėjęs. „Medžiai eismui netrukdė. Anaiptol, jie teikė didžiulę naudą: savo šaknimis sutvirtino žemę, ant kurios paklotas kelias, ir šauniai sausino gruntą, – privalumus vardijo vyras. –  Gal kas nors norėjo juos pavogti ar tiesiog piktavališkai pasityčioti?”
Žalgiriškis kreipėsi į Šilutės seniūną Raimondą Steponkų, kad padėtų išsiaiškinti, ar kas nors davė nurodymą iškirsti medžius, ar tai padarė  savivaliavę medkirčiai. Prašymą seniūnijai įteikė balandžio 11 dieną, atsakymo dar negavo.