Įspūdingi rudens lygiadienio virsmai Drevernoje

 

DrevernosRudensLyg PressRelease_1gsėjo 23 d. Klaipėdos rajono amatininkų gildija „Krikragaa“ ir tarptautinė savanorių komanda jau penktą kartą pakvies paminėti rudens lygiadienį Drevernoje. Pagrindinis renginio tikslas – pažymėti astronominio rudens pradžią ir stabtelėti rudens lygiadienio taške.

Šventės Drevernoje programa apjungia kultūrą ir meną, drąsiai gretina tradicinio folkloro elementus, teatrinius veiksmus, kino bei animacijos seansus, šiuolaikines instaliacijas bei parodas. Kūrybingieji gildijos nariai kasmet sugalvoja vis naujų, įdomių turinio elementų, kurie suteikia šventei savitumo. Šiemet lygės kulminacijai organizatoriai pakvies žengti pro paskutinių vasaros saulės spindulių vartus į Drevernos mažųjų laivų uostą, kur svečiai galės įsitraukti į apeigas ir naujoje erdvėje naujai patirti šio rudens meto virsmus. Programą vainikuos ugnies skulptūrų deginimas, po kurio į šokio sūkurį įsuks tradicinių šokių naktis.

DrevernosRudensLyg PressRelease_2Amatininkų gildija „Krikragaa“ – tai ne pelno siekianti organizacija, jaunų entuziastų komanda, vykdanti projektinę veiklą Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone, propaguojanti etnokultūrą ir menus bei siekianti pritaikyti juos šiuolaikinės visuomenės poreikiams. Asociacija yra atvira naujovėms ir bendriems projektams.