Įspūdingiausi žvejų laimikiai – „Šilutės naujienų“ fotokonkurse

rolandas laimanskasJau kelias dienas „Šilutės naujienų“ Facebook puošia įspūdingi mūsų žvejų laimikiai.karolis kleinauskas

Antradienį redakcija paskelbė fotokonkursą „Metų žuvis“ ir sulaukė tikrų tikriausių įrodymų, kad mūsų krašto žvejai – ne iš kelmo spirti: traukia iš vandenų galingus šamus, lydekas, lašišas, sterkus, karšius… Gaudo ne tik Pamario vandenyse nardančias žuvis – štai Vygantui didžiulis ežerinis upėtakis užkibo Mičigano ežere (Čikaga).

Taigi laukiame žvejų meistriškumo įrodymų iš visų kampelių. Pradžiuginkite savo trofėjais „Šilutės naujienų“ skaitytojus ir patys dar kartą pasidžiaukite savo sėkme.

Lukas Arnasius zuvis pagauta RusnejeĮspūdingiausių nuotraukų autorių laukia prizai. Po Naujųjų metų fotokonkurso laimėtoją, surinkusį daugiausiai „Like“ paspaudimų, apdovanosime 2015 metų kalendoriumi su laimikio nuotrauka. Nugalėtojus rinks ir keletas fotokonkurso rėmėjų – apie jų prizus informuosime vėliau.

Nuotraukas siųskite adresu karolina@silutesnaujienos.lt. Prie nuotraukos parašykite savo vardą, pavardę, žuvies rūšį, svorį bei vietą, kurioje pagauta žuvis.