Išrinktas naujas Nemuno deltos regioninio parko direktorius

Pavilonis TARYBOJE 2Valstybinė saugomų teritorijų tarnybos (VSTT) komisija iš penkių narių, kuriai vadovavo VSTT teisės ir personalo skyriaus vedėja Žydrė Stirbienė, penktadienį išrinko naują Nemuno deltos regioninio parko direktorių. Juo tapo rajono politikas Vaidas Pavilonis.   Konkurse į direktoriaus postą registravosi trys kandidatai. Be jau minėto V.Pavilonio, karjeros norėjo siekti Pagėgių savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Edgaras Kuturys, gyvenantis Šilutėje, ir rusniškis, kaimo turizmo sodybos šeimininkas, rekreacijos specialistas, senovinių kurėnų laivadirbys Simas Knapkis. Konkurse dalyvavo tik du pretendentai, E.Kuturys – neatvyko.

Konkursą laimėjo V.Pavilonis, kuriam sklandžiau sekėsi atsakyti į klausimus ir jis surinko daugiau vertinimo balų.

Pasak konkurso komisijos pirmininkės Ž.Stirbienės, S.Knapkio pateikta veiklos programa buvo gera, tačiau jam prasčiau sekėsi atsakyti į klausimus apie įstatymus, būtinus žinoti į valstybės tarnybą pretenduojančiam žmogui.

S.Knapkis „Šilutės naujienoms“ prisipažino, kad jam iš tiesų pristigo dar vienos nakties, kad įgytų pakankamai reikiamų žinių. Jis pripažįsta, kad V.Pavilonis egzaminui buvo pasirengęs geriau, todėl apie konkurso rezultatų apskundimą net nesvarsto.

E.Kuturys, paklaustas, kodėl neatvyko dalyvauti konkurse, sakė, kad apsisprendė paskutinę minutę. Ir intriguojančiai pridūrė: “Tikriausiai suprantat, kad tikros tiesos apie apsisprendimą nepasakosiu…”

Kalbos, kad V.Paviloniui atiteks Nemuno deltos regioninio parko direktoriaus kėdė, pasklido iš karto, kai buvo paskelbtas konkursas. Kalbos pasitvirtino.

Buvo labai jau daug palankių argumentų, kodėl taip turėjo atsitikti. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus pirmininkas V.Pavilonis yra ištikimas minėtos partijos lyderiams – Seimo pirmininko pavaduotojui Kęstui Komskiui, partijos vadovui Rolandui Paksui. Seimo valdančioji dauguma minėtai partijai patikėjo Aplinkos ministeriją, kuriai dabar vadovauja pirmasis R.Pakso pavaduotojas Valentinas Mazuronis.

V.Pavilonis yra baigęs Šilutės žemės ūkio technikumą, kuriame įgijo zootechniko specialybę. Prieš kelerius metus Klaipėdos universitete neakivaizdžiai baigė rekreacijos ir turizmo verslo studijas.

V.Pavilonis buvo išrinktas rajono mero pavaduotoju, bet po metų politinės karjeros šias pareigas prarado, pasikeitus valdančiųjų koalicijai.