Išrinktas naujasis Šilutės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai

T.GrenoveckasKovo 7-ąją įvyko konkursas užimti VšĮ Šilutės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotojo medicinai pareigas, kuriame dalyvavo trys kandidatai: urologas Edgaras Padimanskas, Traumatologijos skyriaus vedėjas Viktoras Šileikis ir chirurgas Tomas Grenoveckas. Po atsakymų raštu ir žodžiu vienbalsiai buvo nuspręsta, kad naujuoju vyr. gydytojo pavaduotoju medicinai tapo gydytojas T. Grenoveckas. Šilutės ligoninės administracija dėkoja puikiai pasirodžiusiems kandidatams ir sveikina nugalėtoją.

Prieš daugiau kaip ketverius metus į Pamario kraštą atvykęs chirurgas Tomas Grenoveckas šilutiškiams jau žinomas kaip profesionalus ir rūpestingas, atsakingas ir pareigingas gydytojas. Chirurgui už šias charakterio savybes nuolat dėkoja pacientai, o jo darbu džiaugiasi kolegos.

Vos tik pradėjęs dirbti ligoninėje gydytojas praplėtė laparoskopinių operacijų spektrą. Negana to, T.Grenoveckas jau planuoja ir kitus darbus ligoninės labui: „Aš turiu šiek tiek kitokį požiūrį į organizacijos valdymą, kuris paremtas mokslu, gerąja užsienio šalių patirtimi, kuria mielai pasidalinčiau su kolegomis. Nesvarbu, kokiose pareigose dirbčiau, tačiau norėčiau savo darbu, žiniomis prisidėti prie šios ligoninės veiklos tobulinimo, naujų paslaugų diegimo“, – dar prieš konkursą kalbėjo gydytojas T. Grenoveckas.

Trumpa T. Grenovecko biografija:

2010-aisiais Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgijo gydytojo kvalifikaciją;
2014 metais pradėjo dirbti VšĮ Šilutės ligoninėje;
2015 metais suteikta gydytojo chirurgo kvalifikacija;
2017 metais Klaipėdos universitete baigė vadybos magistrą pagal vadybos studijų krypties sveikatos priežiūros vadybos studijų programą.