Išsaugoti jaunystę padės grožio centro specialistai ir moderniausios priemonės

grozio paslaugos proceduraAktyvaus deguonies ir ozono inhaliacijos, aknės (spuogų) gydymas, odos su išsiplėtusiais kapiliarais (kuperozės) gydymas, depiliacija, hialurono rūgšties įterpimas į odą dermaroleriu (mikroadatinė odos terapija) – tai vis procedūros, be kurių dažna šiandienos moteris (o neretai – ir vyras) negali įsivaizduoti savo gyvenimo.

Akstinu prabilti apie grožio puoselėjimą tapo praėjusią savaitę, rugsėjo 9-ąją,  minėta Tarptautinė grožio diena.

Todėl ir sukome į Šilutėje, Rusnės g. 6, jau 9 metus veikiantį Reabilitacijos ir grožio centrą, kuriame dirbantys specialistai lankytojams siūlo moderniausias grožio procedūras.

Klientų lūkesčiai priklauso nuo jų amžiaus

Reabilitacijos ir grožio centro vadovė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Vida Giedrikienė prisimena, jog šio centro veiklos pradžia ir buvo tik grožio procedūros, o įvairios sveikatinimo priemonės čia pradėtos taikyti tik nuo 2010-ųjų, kuomet buvo pasirašyta sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis.

Centro įkūrėja džiaugiasi, kad spalį 9 metų sukaktį švęsianti įstaiga šiandien jau yra gerai žinoma ne tik mūsų rajone, bet ir užsienyje. Nemažai emigrantų registruojasi telefonu ar internetu, kad grįžę atostogų galėtų ateiti į grožio centrą pasigražinti ar pašalinti kokią nerimą keliančią problemą.

Ir šilutiškiai, ir užsienyje gyvenantys kraštiečiai tvirtina, kad čia atliekamos procedūros visiškai atitinka jų lūkesčius.
Tiesa, tie lūkesčiai priklausomai nuo klientų amžiaus. Štai jaunos moterys dažniausiai didžiausia savo problema laiko spuoguotą (mediciniškai – aknės pažeistą) odą, o vyresnėms moterims didesnį nerimą kelia raukšlės ir celiulitas. Nereta kūdikio neseniai susilaukusi moteris pageidauja procedūrų, kurios sumažintų pilvo apimtis.grozio paslaugos ozono terapija
Tie, kas ateina norėdami pasigražinti, dar rūpinasi ir sveikata, pasidomi, kaip viena ar kita grožio procedūra paveiks jų organizmą.

Užsuka čia ir vyrai, bet jų, administratorės Romos Sirvydienės paskaičiavimu, gal tik kokie 5 proc. nuo bendro klientų skaičiaus. Vyrų nedomina jauninančios procedūros, jie neprašo naikinti raukšlių, o dažniausiai kreipiasi dėl veido raudonio (vadinamosios kuperozės), aknės gydymo.

Beje, šiltasis metų laikas mūsų kraštiečius labiau išjudina pasirūpinti ir grožiu – pavasarį ir vasarą čia sulaukiama daugiausia klientų.

Procedūras, kurios tiktų konkrečiam žmogui, parenka kosmetologė, įvertinusi kliento odos būklę, jo amžių, kitus parametrus. Prireikus konsultuoja ir gydytoja V.Giedrikienė.

Gydomi spuogai, kapiliarų tinklas, taikomos deguonies inhaliacijos

Gydytoja V.Giedrikienė, administratorė R.Sirvydienė ir kosmetologės Eglė Švedaitė bei Laura Kulėšienė ilgai gali pasakoti apie naujausius išradimus, padedančius puoselėti grožį ar tiesiog atsikratyti visaverčiai jaustis trukdančių dalykų.

Ultragarsas – populiari šiuolaikinė priemonė, taikoma ne tik medicinoje, bet ir kosmetologijoje. Jis stabdo senėjimą, skatina regeneraciją. Ultragarsu į giliuosius odos audinius įterpiama hialurono rūgštis, specialūs koncentratai, skatinantys nuosavo kolageno ir elastino sintezę, stiprinantys odos regeneraciją ir palaikantys jos drėgnumą. Po kiekvienos procedūros ląstelės sulaiko daugiau skysčių, pagražėja odos spalva ir tekstūra.

Specialistės demonstruoja, kaip dermaroleriu (mikroadatinės odos terapijos aparatu) į odą įleidžiama hialurono rūgštis, vitaminų kokteiliai, placentos preparatai, kolagenas. Tai neabejotinai viena moderniausių šiandienos grožio procedūrų, pageidaujama ir daugelio šilutiškių.

Ne tik sveikatai, bet ir grožiui ypač naudingos yra deguonies ir ozono inhaliacijos, po kurių kraujo ir audinių įsotinimas deguonimi padidėja net 21 proc. Tai padeda ne tik sergant kai kuriomis ligomis, bet pastebėta, kad po šių procedūrų greičiau auga nagai ir plaukai, geriau gyja žaizdos, greičiau deginamos kalorijos, sustiprėja imunitetas, oda tampa stangresnė ir spindinti, o raukšlės – mažiau pastebimos.

grozio paslaugos administratoreDepiliacijos mėgėjai taip pat įvertino šias procedūras, atliekamas cukraus pasta ir vašku. Pasak centro vadovės V.Giedrikienės, depiliacija cukraus pasta yra saugiausias depiliacijos metodas, tinkantis net ir alergiškiems, jautrios odos žmonėms. Cukraus pasta pašalinami net mažiausi plaukeliai.

Galima užsisakyti naujausių produktų

Be visų šių ir daugelio kitų procedūrų, Reabilitacijos ir grožio centre, rekomendavus kosmetologei, galima užsisakyti ir įsigyti konkrečiam odos tipui tinkamų priemonių, kurios padės toliau puoselėti odos grožį namuose.

Pavyzdžiui, balzamas „Relax Balm“ yra preparatas, gerinantis limfos apytaką, vėsinantis, gaivinantis ir suteikiantis lengvumo jausmą, mažinantis patinimus. Jis ypač tinkamas esant išsiplėtusioms kojų venoms, kapiliarams, padeda atpalaiduoti raumenis esant jų patempimui bei skausmui.

Cinamono kremas („Cinnamon (Zimt) cream“) yra pagrindinis produktas, skirtas aromaterapijai ir diferencijuotam celiulito gydymui. Jame esantys ekstraktai ir eteriniai aliejai gerina ląstelių metabolizmą, mažina riebalų sankaupas, gerina difuzinius procesus, o dėl to gerėja audinių aprūpinimas deguonimi, skatinama kolageno ir elastino sintezė. Rezultatas – sumažėjusios kūno apimtys, sustangrėję ir lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Cinamono ir jūros dumblių kremas („Zimt/Algae Plus“) yra liekninantis ir anticeliulitinis, kurio ingredientai didina slėgį audiniuose, išstumia iš ląstelių skystį, riebalus ir kitus apykaitos produktus. Todėl aktyviau vyksta ląstelių aprūpinimas pagrindiniais visavertės medžiagų apykaitos elementais.

Puiki alternatyva jau gerai žinomam botulino toksinui yra „Pretox“ linija, kuri be dirginimo ir nepageidaujamo poveikio sprendžia konkrečias odos problemas: atpalaiduoja raumenis, didina kolageno ir elastino gamybą, standina odą, putlina lūpas, mažina tamsius ratilus aplink akis ir kt. Tereikia tepti šiuos produktus nedideliais kiekiais ant probleminių vietų – kaktos ar mimikos raukšlių, leisti susigerti 3-5 minutes, o po to galima naudoti kitus produktus.