Išsinuomoti automobilį dažniausiai prireikia Kalėdų laikotarpiu

nuoma automobiliu mindaugas stonkusArtėja didžiosios metų šventės, kuomet ir į Šilutę atostogų sugrįžta daugybė užsienyje dirbančių kraštiečių. Parskridę lėktuvais daugelis jų nori tėvynėje jaustis kaip namuose, aplankyti po šalį išsibarsčiusius gimines, todėl prireikia automobilio. Kad jo nereikėtų įsigyti trumpam laikui, UAB „Range of Goods“ siūlo jį išsinuomoti.   Tokią paslaugą siūlančios įmonės vadovui Mindaugui Stonkui dabar – pats darbymetis, nes Kalėdų laikas – kaip tik tas metas, kuomet nuomojamų automobilių poreikis yra didžiausias. Antras nuomos bumas būna vasaros atostogų metu.

Labai reikalingų paslaugų įmonę Šilutėje, Lietuvininkų g. 37 („Šilutė plius“ patalpose) įkūręs vyras sako, jog šio verslo idėja jam kilo, nes pamatė  tokios paslaugos poreikį.  

 Automobiliai – pagal kiekvieno norus

Automobilių nuoma Šilutėje nėra visai naujovė, šią paslaugą siūlanti M.Stonkaus įmonė veikia jau ketvirtus metus.

M.Stonkus pasakoja, kad tokia idėja jam kilo, kai pamatė, kad tokios paslaugos reikia ne tik didmiesčiuose, bet ir Šilutėje.

Keletą metų gyvendamas užsienyje, o paskui grįžęs gimtinėn šilutiškis netruko pastebėti, kad žmonių, ieškančių trumpam nuoma automobiliulaikui išsinuomoti automobilį, yra nemažai.

Didžiuosiuose šalies miestuose automobilius nuomojančių įmonių buvo daug, bet ir ten poreikis buvo (ir tebėra) didesnis už pasiūlą. Tad ne vienas pažįstamas šilutiškiui išsitarė, jog norint gauti automobilį norimu laiku, jį tenka rezervuoti gerokai iš anksto.

Pradėjęs teikti šią paslaugą jaunas verslininkas greit įsitikino, jog nepakanka nei vieno, nei dviejų automobilių. Tad šiandien po Lietuvą jau važinėja penki jo „Volkswagen“: trys „Golf“, po vieną „Pollo“ ir „Jetta“ automobiliai.

Dvi pastarosios mašinos, pasak Mindaugo, skirtos naujovių ieškančiam jaunimui, vyresniems žmonėms labiau prie širdies patikimieji „golfai“. Vieni jų – su automatine pavarų dėže, kiti – su mechaninėmis pavaromis, tad kiekvienas klientas laikinuosius ratus čia gali išsirinkti pagal savo norus.

Visi automobiliai nauji – pagaminti 2008-2015 metais.

Papildomai galima išsinuomoti navigacinę sistemą. Be to, kad šeimoms būtų saugu keliauti po Lietuvą, jos gali išsinuomoti ir kėdutes 1-9 metų vaikams.

Klientui – įvairūs patogumai  

Daugelis vairuotojų net nežino, kad jeigu jie yra savo automobilį apdraudę KASKO draudimu, tai įvykus avarijai ar automobiliui sugedus, draudimo bendrovė privalo suteikti pakaitinį automobilį, kuriuo galima naudotis iki 2 savaičių, kol bus sutvarkytas sugedęs kliento automobilis.

Žmogus, papuolęs į tokią nepatogią situaciją, gali drąsiai nuomotis automobilį iš nuomos punkto, ir visas nuomos išlaidas padengs kliento draudimo bendrovė, apdraudusi automobilį KASKO draudimu. Aišku, prieš išsinuomojant reikia su draudimo bendrove suderinti visas sąlygas, išsiaiškinti, kokiam laikotarpiui nemokamai ji įsipareigojusi suteikti automobilį.

Dar vienas patogumas tas, kad rezervuoti mašiną iš anksto patogu net užsienio valstybėse gyvenantiems žmonėms. Tai padaryti jie gali įmonės interneto svetainėje www.nuoma123.lt.

Ir jie nelaukia paskutinės dienos – jau šiuo metu tie, kas įsigijo bilietus vasarą atvažiuoti į gimtinę, toms dienoms rezervuoja ir automobilį.

M.Stonkus nustatė lanksčią apmokėjimo sistemą. Pavyzdžiui, kuo ilgesniam laikui automobilis nuomojamas, tuo mažesnė jo nuomos kaina. Patogu ir tai, kad atsiskaityti galima ir banko kortele.   Visa tai lėmė, kad įmonė šiandien jau turi nemažai nuolatinių klientų. Jiems taip pat taikomos kainų nuolaidos, o už papildomą mokestį automobilis net pristatomas į aplinkinius miestus.   Jaunas verslininkas išduoda jau kuriantis ir įmonės plėtros planus, nes mato, kad paslaugos poreikis yra didžiulis.   O tie, kas nori dar daugiau informacijos, ją gali gauti paskambinę telefonu 8 689 13700.