„Išsipildymo akcija“ ir moliūgų uogienė padėjo atnaujinti Saugų vaikų globos namų žaidimų aikštelę

saugu vaiku aiksteleSaugų vaikų globos namų gyventojams šventė – neseniai TV3 televizijos organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ ir geranoriškų rėmėjų lėšomis buvo atnaujinta šių namų lauko žaidimų aikštelė.

Saugų vaikų globos namų direktorius Eugenijus Judeikis sakė, jog žaidimų aikštelė buvo įrengta prieš 8 metus, ją įrengė Šilutės urėdija. Bet tiek metų tarnavusių lauko įrenginių būklė buvo jau bloga.

TV3 „Išsipildymo akcijos“ organizatoriai šiemet Saugų vaikų globos namams skyrė 1324 eurus, šie pinigai ir panaudoti aikštelei atnaujinti, mat tiek kainavo visų naujų įrenginių gamyba. Be to, globos namų vadovus ir globotinius maloniai nustebino juos gaminusios Gargžduose veikiančios UAB „GT Transport“ ir jos vadovo Tomo Latako iniciatyva visus įrenginius nudažyti, atgabenti į Saugas ir sumontuoti savo lėšomis.

„Retai pasitaiko tokių geranoriškų verslo įmonių, kurių vadovai ne tik siekia naudos sau, bet ir stengiasi pradžiuginti ko nors stokojančius“, – sakė E.Judeikis.

Šių namų gyventojai šiek tiek ir patys prisidėjo prie naujosios aikštelės atnaujinimo.

Artėjant Švėkšnos moliūgų – žibintų šventei „Mes už šviesą“ vaikai kartu su Šilutės Soroptimos klubo moterimis virė moliūgų uogienę, o akcijos dieną ja prekiavo Švėkšnoje. Taip pat mergaitės buvo iškepusios pyragų, tad jų irgi siūlė Švėkšnos parką užtvindžiusiems lankytojams.

Labdaringos prekybos iniciatoriams pavyko surinkti 300 eurų, kurie irgi buvo pridėti Saugų vaikų globos namams įsigyjant lauko sūpynių.

Nors lauke jau vėsta, naujoji aikštelė ir dabar nuolat pilna vaikų. O vasarą, pasak direktoriaus, joje didžiąją laisvo laiko dalį praleidžia dauguma globos namų gyventojų. Ypač laipioti ir suptis mėgsta mažiausieji.

Saugų vaikų globos namų kolektyvas ir vaikai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie „Išsipildymo akcijos“ ir moliūgų uogienės virimo akcijos. Jūsų dėka tėvų globos netekę vaikai gali džiaugtis dar aktyvesniu laisvalaikiu.