Ištekėjo „Kelias į žvaigždes“ dalyvė šilutiškė Simona Čėsnaitė

istekejo simona cesnaiteGražią spalio 4-osios popietę Vilniaus Šv. Onos bažnyčioje ištekėjo realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ išgarsėjusi atlikėja 29 metų Simona Čėsnaitė, praneša žurnalas „Žmonės“.
Simonos išrinktasis – 31 metų inžinierius Martynas Matkevičius.

Visos šventės metu vyravo ispaniška tematika, nes jaunavedžiams šis kraštas labai patinka. Juo labiau kad ir sužadėtuvės įvyko būtent ten.

Daugelis lietuvių Simoną Čėsnaitę žino kaip realybės šou dalyvę, televizijos laidų vedėją ir, be abejonės, kultinių dainų „O, mama, man jau 18“, „Aš myliu baby“ atlikėją. O šilutiškiams ši mergina artima tuo, kad būtent čia, Šilutėje, užaugo, baigė Šilutės pirmąją gimnaziją ir Šilutės vaikų meno mokyklos fortepiono klasę, kūrė dainas popchorui „Spindulys“, pati dainavo, vaidino teatro studijoje, atsiskleidė kaip talentinga skaitovė, vedė renginius.

2006 m. sudalyvavusi realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“, Simona tapo laukiama įvairių televizijos laidų vedėja, jos dainos nuolat skambėjo radijo eteryje. 2007 m. TV3 projekte „Vaikų balsas“ Lietuvos vaikai jai skyrė geriausios metų atlikėjos titulą. 2008 m. Simona buvo LNK muzikinio šou „Žvaigždžių duetai“ komentatorė. 2009 m. – LNK muzikinio projekto „Muzikos akademija 2“ komentatorė. 2012 m., kai Londone vyko Olimpinės žaidynės, Palangoje veikė LRT Olimpinė studija, kurios vedėjais buvo Rimas Valeikis ir Simona Čėsnaitė, įsukę lietuvius į sporto aistrų ir azarto sūkurį. Taip pat Simona vedė TV laidą „Nerealiai“.

Ir išgarsėjusi Lietuvos šou pasaulyje, Simona neužmiršo gimtosios Šilutės, ne kartą dainavo įvairiuose renginiuose, bet norėtų būti dažniau čia kviečiama. „Visada domiuosi, kas vyksta Šilutėje. Matau, čia kultūrinis gyvenimas verda, būna daug renginių. Žinau, kad mano gyvenimas būtų prasmingesnis, jei galėčiau kuo nors prisidėti prie Šilutės…“ –  sakė Simona.

Pasak merginos, čia, Šilutėje, viskas yra labai gražu, net laikas bėga kitaip nei sostinėje. Simona prisipažino, kad labai ilgisi pamario krašto, potvynių ir… tėvų namuose palikto fortepiono.
Atėjus ramybei po visų realybės šou audrų, Simona su vyru Martynu kuria savo gyvenimą sostinėje, dirba radijo stotyje „Lietus“ ir kiekvieną rytą, nuo 5 val., žadina klausytojus laidoje „Su saule“. Taip pat Simona yra ir TV8 kanalo balsas – skaito anonsus.