Sudegė 10 pastatų, žuvo moteris
Tą 2006-ųjų gegužės 10 d., trečiadienio, popietę žodžiais nenusakoma ugnies stichija sukrėtė Švėkšnos miestelį. Gaisras, prasidėjęs J. Maciejausko gatvėje, akimirksniu persimetė į gretimą Gedminaičių gatvę.
Liepsnos vieną po kito rijo namus, ūkinius pastatus. Įsisiautėjusi stichija buvo nekontroliuojama, nes pūtė stiprus vėjas. Chaosas truko daugiau kaip pusvalandį, kol atvažiavo Šilutės, Saugų, Žemaičių Naumiesčio, Gargždų, Šilalės, Klaipėdos gaisrinės. Panikos apimti žmonės iš pastatų į gatvę nešė baldus, rūbus, indus, radijo aparatūrą. Visas gyventojų turtas gulėjo ant šaligatvių, kiemuose, o gatvėje kliokė vanduo, sumišęs su purvu ir suodžiais…
Visą straipsnį skaitykite birželio 26 dienos „Šilutės naujienų” laikraštyje.






Rašyti atsakymą