Ištroškusiems originalių kalėdinių dovanų – lazerio pjaustiniai

saruno suvenyraiGalvoskausmis ir galvosūkis, ką padovanoti artimiesiems Kalėdų proga, artėjant didžiosioms metų šventėms intensyvėja. Šis klausimas darosi vis sunkesnis, nes įdomiausių dovanų idėjos jau įgyvendintos pernai, užpernai, prieš penkerius metus… Kuo dar galima nustebinti?

Jeigu norisi ko nors ypatingesnio už dar vieną nereikalingą statulėlę iš prekybos centro, kuri tik kaups dulkes namuose, „Šarūno reklama“ darbuotojai gali padėti sukurti originalią dovaną, pritaikytą specialiai mylimam žmogui.

Fantazijas realizuoja lazeriu

Atsižvelgdama į augančius klientų poreikius, UAB „Šarūno reklama“ plečia savo veiklą. Plačiaformatis spausdintuvas – naujausias pirkinys. Jis suteikia galimybę spausdinti ant itin didelio formato (plotis – 1,6 m, ilgis – neribojamas) popieriaus, tento, lipdukų, fototapeto, drobės.

Prieš pusmetį įsigytos modernios lazerinės graviravimo staklės padeda daiktus paversti unikaliais. Lazeriu daiktą galima ne tik išgraviruoti, bet ir preciziškai išpjaustyti.

„Savo artimiesiems dovaną išrinkti žymiai lengviau, nes juos mes pažįstame ir žinome jų norus, svajones, poreikius. Daug mieliau sukurti ką nors savita, artima ir nepakartojama. Mes galime padėti realizuoti jūsų norus ir jūsų dovaną padaryti išskirtinę“, – sako įmonės projektų vadovė Lijana Lamsodytė.

Graviruoti lazeriu galima beveik viską: stiklą, medį, odoinius daiktus, plastiką, fanerą, išpjaustyti smulkiausias detales iš popieriaus. saruno atvirukaiPavyzdžiui, neseniai darbuotojai pjaustė popierinio namo maketo langų rėmus, kurių dydis – 0,5 cm.

Pasak L.Lamsodytės, daugelis įmonių ieško originalių būdų, kaip pasveikinti savo verslo partnerius, kolegas, todėl itin pagausėjo kalėdinų atvirukų užsakymų. Ant atvirukų kiauraraščiu galima išpjaustyti bet kokį paveikslėlį ar stilizuotą ornamentą. Lazeris gali padėti atlikti net rankdarbius, nes dailiai išpjausto dekupažo karpinius.

Įmonės renkasi stilingas verslo dovanas, pavyzdžiui, norimu užrašu, logotipu ar piešiniu puoštas odinių viršelių užrašų knygutes, darbo kalendorius, metalinius rašiklius.

Graviravo sūrį ir veidrodžius

Žmonės dažniausiai pageidauja išgraviruoti taures, bokalus, stiklines, butelius su palinkėjimais ar piešiniais, metalines gertuves, pakabukus, medalionus. Ieškantys originalių dizaino sprendimų atsineša dekoruoti veidrodžius.

„Šarūno reklamos“ graviruoti drabužinės numerėliai kabo „Domino“ teatro drabužinėje Vilniuje, netrukus juos turės ir sporto, pramogų ir verslo centras „Forum Palace“.

Įmonės direktoriaus Šarūno Stanciko žiniomis, „Šarūno reklama“ – turbūt vienintelė įmonė Šilutėje, turinti licenciją gaminti antspaudus. Esant poreikiui, antspaudą galima padaryti ir per 1 valandą. Lazeris gali išpjaustyti net technines detales: tarpines, stovelius ir kita.

Reklamos agentūros nuolatiniai klientai – vestuvių, krikštynų, kitų proginių švenčių organizatoriai ir dalyviai. Jie atneša išgraviruoti užrašus ar nuotraukas ant medinių pjaustymo lentelių, kavos padėkliukų, įvairiausių medalių.

„Iš retesnių dalykų esame graviravę didžiulį kietojo sūrio gabalą. Iš tiesų, išgraviruoti galime bet ką ant bet ko, kad ir USB atmintinę, diržą, piniginę, akmenį, apelsiną, kiaušinį, kokoso, graikinius ar žemės riešutus, duonos paplotėlius ir kitus netikėčiausius daiktus, – vardijo projektų vadovė. – Su mūsų pagalba ir jūsų išmone kartu sukursime tikrai originalias dovanas!“