Išvengti civilizacijos ligų padės natūralūs „ColonWell“ produktai

Colonwell DeikuvieneŽmogus daug laiko ir pastangų kasdien skiria savo kūno higienai: plauna rankas ir kojas, valo dantis. Paprastai asmens higiena tapatinama su mūsų išorinės išvaizdos puoselėjimu, o vidinių organų priežiūrai skiriamas tik epizodinis dėmesys. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau pabrėžiama žarnyno švaros svarba bendrai organizmo sveikatai.

Lietuvos vaistininkas, farmacinių asociacijų narys, mokslinių straipsnių sveikatos temomis autorius, „Sveikatos klubo“ įkūrėjas ir didmeninės farmacijos įmonės vadovas Mantas Jakimavičius į mūsų tautiečių gyvenimą įvedė naują terminą – „žarnyno higiena“.

Šio termino tikslas priminti, kad žarnyno veikla privalome rūpintis kasdien, o ne tik tada, kai susiduriame su rimtomis sveikatos problemomis. Vaistininkas taip pat džiaugiasi galintis pasiūlyti efektyvų ir laiko patikrintą sprendimą, siekiant rūpintis švara žarnyno sistemoje – „ColonWell“ produktų liniją. Jis laikosi pozicijos, kad svarbu rūpintis ligų prevencija, t.y. rūpintis savimi dar prieš ligą, bet jei ligos nepavyko išvengti, ją gydyti kuo natūralesniais, klasikinės medicinos pripažintais būdais.

Geroji žinia šilutiškiams yra ta, kad šie produktai platinami ir Šilutėje.

Žarnynas – lyg antrosios smegenys

Mokslinių tyrimų duomenimis, žarnyno veikla lemia 80 proc. mūsų imuninės sistemos veiklos, todėl neveltui ji dažnai vadinama atskira „nervų sistema“ ir net „antrosiomis smegenimis“.

Pagrindinė žarnyno funkcija susijusi su svetimkūnių (bakterijų, toksinų, nesuvirškintų maisto likučių) pašalinamu iš organizmo. Vienų žmonių žarnynai puikiai susitvarko su šia užduotimi – žmonės kasdien tuštinasi, o žarnynas dirba kaip laikrodukas. Kitų žarnynams šis šalinimo procesas tampa iššūkiu: kietėja viduriai, sutrinka žarnyno mikroflora.
Sutrikus žarnyno veiklai, „antrosios smegenys“ siunčia signalus visam organizmui: tada pradeda silpti imunitetas, atsiranda nuovargis, silpnumas, kiti negalavimai.

Žarnyno problemų aštrėjimą lemia mūsų mitybos pasikeitimai: geriame mažai skysčių, vartojame daug baltyminių produktų, valgome lengvai virškinamą maistą, kuriame trūksta maistinių skaidulų. Dėl šios priežasties sutrinka žarnyno peristaltika, viduriai užkietėja, atsiranda kitų žarnyno veiklos sutrikimų. Tai – „civilizacijos ligos“, kurios – tarsi gamtos rykštė šiuolaikiniam žmogui, pasireiškianti ne tik vidurių užkietėjimu, bet ir nutukimu, cukriniu diabetu, hipertenzija, disbakterioze ar net vėžiu.

Vaistininkas M.Jakimavičius teigia per savo dešimties metų mokslinę ir profesinę patirtį pastebėjęs, kad stebint tokią situaciją kilo mintis sukurti natūralų produktą, kuris užtikrintų tinkamą žarnyno higieną.

Colonwell produktaiTyrimai ir konsultacijos su žymiausiais Lietuvos gastroenterologais vedė M.Jakimavičių link „ColonWell“ idėjos gimimo. Išvertus iš anglų kalbos tai reiškia „sveikas žarnynas“, tai ir atspindi pagrindinę produkto koncepciją: jo sudėtis – 8 natūralios žolelės ir baltasis molis.  „ColonWell“ yra 100 proc. natūralus produktas, jo sudėtyje nėra jokių sintetinių baltymų, dažiklių, skonio stipriklių ar kitų medžiagų, kurios galėtų dirginti žarnyną.

„ColonWell“ preparato pagrindą sudaro maistinės skaidulos (ląsteliena) – tai angliavandenių, kurių neskaido virškinimo fermentai, bet skaido storosios žarnos mikroflora, porūšis.

„ColonWell“ rekomenduojama vartoti esant organizmo detoksikacijai, norint palaikyti gerą žarnyno funkciją ir mažinti kūno masę, mažinti apetitą, išvalyti iš sąnarių druskas, normalizuoti kraujo spaudimą, esant padidėjusiam cholesterolio ar cukraus kiekiui kraujyje, vidurių užkietėjimui, tinkamai žarnyno mikroflorai palaikyti.
Dauguma ligų – nuo netvarkingos žarnyno veiklos

„ColonWell“ prieš keletą metų atrado ir šilutiškė verslininkė Rima Deikuvienė.

Moteris „Sveikatos šaltiniui“ pasakoja, jog sveika gyvensena, galimybė vartoti natūralius produktus ją domino dar nuo mokyklos laikų. Todėl ilgainiui ji išsiaiškino, jog statistiniai duomenys patvirtina medicinos specialistų nuomonę, kad didžioji dalis ligų prasideda nuo netvarkingos mūsų arnyno veiklos, o žarnyno priežiūra – tai puikus būdas žmonėms tapti sveikesniems. Silpnas ir nejudrus žarnynas – daugelio ligų priežastis: vidurių užkietėjimas, nutukimas, galvos skausmai, alergija, odos problemos, imuniteto sutrikimai ir kitos ligos žmogų gali kamuoti vien dėl to, kad nesusitvarkome su žarnyno veikla.

„Nesuvirškinti maisto likučiai žarnyne ima rūgti ir išskiria toksines medžiagas, kurios patenka į kraujagyslių sistemą, o kartu su krauju patenka į organų sistemas, ir nuodija kiekvieną mūsų ląstelę. Tokiu būdu pažeidžiamos kepenys, inkstai, plaučiai, sutrinka širdies ir kraujagyslių sistemos veikla“, – dalijasi žiniomis Rima.

Anot jos, niekam ne paslaptis, kad didžiuma žmonių įprato dėl bet kokio sveikatos sutrikimo tuoj bėgti į vaistinę ir kaip gelbėjimosi rato griebtis tablečių. Tačiau pagrindinė sveiko žarnyno taisyklė yra ne vaistai, o sveika ir subalansuota mityba!

„Žinia, bėgant metams ir artimiems žmonėms, ir man pačiai atsirado ir šiokių tokių sveikatos problemų, tad tuomet dar aktyviau pradėjau ieškoti galimybių natūraliais būdais – ne drastiškai valyti organizmą“, – pasakoja ji.

Pradėjo nuo paskaitos

Taip prieš metus Rima pateko į paskaitą Šilutėje, kur ir išgirdo apie „ColonWell“ produktų poveikį organizmui. Ne tik išgirdo, bet ir susidomėjo, o pabandžiusi vartoti suprato, jog tai – kaip tik tas sveikatos puoselėjimo būdas, apie kokį ji ir svajojo.

Tuomet verslininkė produktus rekomendavo savo artimiesiems, o kai ir jie pradėjo jaustis akivaizdžiai geriau, pradėjo domėtis galimybe platinti šiuos produktus Šilutėje.

„Tiesiog norisi, kad ir mano šeima, ir visi pažįstami būtų sveiki, nenuodydami savo organizmų cheminiais vaistais, o tik vartodami šiuos maisto papildus, kurie organizmą ir valo, ir kartu papildo visomis būtinomis maisto medžiagomis“, – sako R.Deikuvienė.

„ColonWell“ naudingas ir norintiems nedrastiškais būdais mažinti kūno svorį. Produkte esančios maistinės skaidulos patekusios į mūsų organizmą išbrinksta, padidėja jų tūris ir taip sukeliamas sotumo jausmas. Nejučiomis pradedama suvartoti mažiau kasdienio maisto, gaunama mažiau kalorijų ir kilogramai pamažu pradeda kristi visiškai sveikai, o organizmas papildomas maistinėmis skaidulomis.

Ši 11-os produktų linija, R.Deikuvienės žiniomis, Lietuvoje platinama jau 6 metai, be to, juos jau vartoja ir daugelio Europos šalių gyventojai.

Norintys įsigyti šių produktų gali skambinti R.Deikuvienei tel. 8 652 83110 arba užeiti į Šilutėje,  Lietuvininkų g. 52, esantį grožio saloną „Laura“.

Vasario 8 d. 17 val. Šilutės seniūnijos salėje vyks NEMOKAMA paskaita apie sveiką mitybą ir žarnyno higieną. Paskaitą skaitys farmacininkas, sveikatos klubo „FHLife“ įkūrėjas Mantas Jakimavičius ir lektorius Rimas Jonuška. Kviečiami visi.