Įtariamas studento grobikas mėnesiui pasiųstas už grotų

LomsargisKlaipėdos apylinkės teismas ketvirtadienį skyrė kardomąsias priemones dviem vyrams, kurie antradienį pagrobė, apiplėšė ir sumušė Klaipėdos turizmo mokyklos auklėtinį.

Būsimasis virėjas policijos pareigūnų buvo išvaduotas po keturių valandų. Įkaitu tapęs vaikinas buvo ne tik išsigandęs ir sumuštas – iš jo pavogtas kompiuteris, asmeniniai daiktai ir drabužiai.

26 metų Oskaras Lomsargis už grotų praleis vieną mėnesį. Jam talkinęs metais jaunesnis Raimondas Vaitiekus – laisvės nematys penkiolika dienų.

Incidentas Klaipėdoje nutiko antradienį popiet.

Apie 13 val. dvidešimtmetis šilutiškis ėjo iš Klaipėdos pirminės sveikatos priežiūros centro Taikos prospekte po apsilankymo pas gydytoją.

Pavartojęs psichologinį smurtą, pagrasinęs, kad sumuš, O.Lomsargis jam liepė sėsti į taksi automobilį, kurį vairavo R.Vaitiekus.

Mašinos salone išsigandęs vaikinas sulaukė smūgio į galvą. Tuomet jis buvo nuvežtas į Turizmo mokyklos bendrabutį, kartu su grobiku nuėjo į kambarį, iš kurio šis pasiėmė vaikino kompiuterį, kvepalus, kitus asmeninius daiktus.

Kompiuterį iškart bandyta priduoti lombarde, bet Klaipėdoje tai nepavyko.

Tuomet taksi pasuko Šilutės link. Čia lombarde už kompiuterį gauta 100 eurų.

Daigiau apie tai skaitykite lrytas.lt straipsnyje „Įtariamas studento grobikas mėnesiui pasiųstas už grotų“.