Įvažiavimas neįgaliesiems bus ir komisariate

nuvaziavimas policijos komisariatasIš užsienio grįžusi šilutiškė norėjo padaryti pasą savo neįgaliam sūnui. Moteris nemaloniai nustebo, kai atėjusi prie Šilutės policijos komisariato pastato pamatė, jog čia neįrengtas įvažiavimas neįgaliesiems.

„Taip nėra niekur civilizuotame pasaulyje. O Šilutėje man teko ieškoti pagalbos ir vaiką su vežimėliu įnešti į patalpas, vėliau – išnešti. Esu tiesiog priblokšta tokio nesupratingumo. Policijos komisariatas šiuo metu remontuojamas, negi šiais laikais įmanoma įrenginėti valstybinę įstaigą be tokios nuovažos?“ – klausė redakcijoje apsilankiusi šilutiškė.

Labiausiai ją šokiravo tai, kad anksčiau, prieš remontą, nuovaža neįgaliesiems prie įėjimo į Šilutės r. policijos komisariatą buvo. Tai kaip buvo galima sugalvoti ją panaikinti?

Komisariato viršininkas Sigitas Mikutavičius neneigė, kad nuovaža buvo, bet ja nei užvažiuoti, nei nuvažiuoti buvo neįmanoma, nes buvo netinkamas nuolydis.

Šiuo metu, kai vykdomas komisariato pirmojo aukšto remontas, nuovaža išardyta, bet jau šiemet, antroje metų pusėje, bus pradėtas kapitalinis komisariato pastato remontas. Tuomet ir bus įrengtas šiuolaikiškas įvažiavimas į pastatą neįgaliesiems.