Jau daugiau nei 6000 Facebook gerbėjų gyvena vienu ritmu su „Šilutės naujienomis“

facebook gerbeja VaidaPrieš 2 metus prisijungėme prie socialinio tinklo Facebook, sukurdami „Šilutės naujienų“ paskyrą, o šią savaitę džiaugiamės sulaukę jau daugiau nei 6000 gerbėjų.

6000-ąja gerbėja tapo šilutiškė Vaida Kužmarskytė – Balsienė, šiuo metu gyvenanti Norvegijoje.

Iš žiniasklaidos priemonių Šilutės rajone turime daugiausia gerbėjų, todėl stengiamės neapleisti lyderio pozicijų.

Pastebėjome, kad Facebook gerbėjai itin mėgsta geras naujienas, komentuoja jas, džiaugiasi kitų geromis iniciatyvomis, pasiekimais. Pavyzdžiui, tik pasidalijus mūsų kraštiečių, dalyvaujančių Lietuvos muzikiniuose projektuose nuotrauka ar vaizdo įrašu, tuoj užverda diskusija, kaip šie pasirodė.

Taip pat yra ir su šilutiškio Sauliaus 3D piešiniais – pasidalijus nauju jo darbu, kiekvienas sprendžia, kuris buvo geresnis, giria kraštietį.

Šilutės rajone negyvenančių ir tik iš internete skelbiamų naujienų žinančių, kas vyksta mūsų krašte, yra nemažai – tai gimtinę palikę emigrantai, studijuoti išvykęs jaunimas. Visi jie vieningai pripažįsta, kad ilgisi savo gimtinės. Tai sako ir mūsų 6000-ąja gerbėja tapusi Vaida Kužmarskytė – Balsienė, penktus metus su šeima leidžianti Norvegijoje.facebook zemelapis copy

Už gražų skaičiuką ir norą domėtis, kas vyksta Šilutėje, Vaidos šeimai dovanojame 6 mėnesių „Šilutės naujienų“ elektroninę prenumeratą.

Prizų laikraščio gerbėjams žadame ir daugiau: bilietus į koncertus, spektaklius, dovanėles su specialia atributika.

Populiarumu nuo Facebook neatsilieka ir interneto svetainė silutesnaujienos.lt. Čia nuo šių metų sausio 1-osios sulaukėme beveik pusės milijono lankytojų (492 100), iš jų apie 210 100 – unikalūs, t.y. kasdien grįžtantįs sekti naujienas.

Svetainę aplanko internautai iš visų pasaulio kraštų: JAV, Kanados, Brazilijos, Kolumbijos, Alžyro, Egipto, Jemeno, Kinijos, Indonezijos, Japonijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Italijos, Norvegijos, Islandijos, Estijos, Rusijos ir t.t.

Ir toliau būkite kartu ant „Šilutės naujienų“ bangos!