Jau registruojama į rajono jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programą

Šilutės rajono savivaldybės jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programa siekiama didinti jaunimo užimtumą liepos–rugpjūčio mėn. bei teikti pagalbą jauniems žmonėms įgyjant reikalingų praktinių įgūdžių. Programa skirta jaunimui nuo 14 iki 19 m., besimokančiam ir deklaravusiam savo gyvenamąją vietą Šilutės rajone.

Kviečiame registruotis jaunuolius nuo 14 iki 19 metų, norinčius įsidarbinti vasaros metu.  Registracija vyks iki birželio 2 d. 12.00 val. Informaciją rasite https://teisineinformacija.lt/silute/document/50500.

Jaunuoliai, susiradę būsimą darbdavį ir su juo suderinę dalyvavimą programoje, turi registruotis el. paštu egle.cesniene@silute.lt – užpildyti registracijos formą ir sutikimą dėl duomenų tvarkymo. Jei norinčių dalyvauti programoje yra daugiau, nei skirta lėšų, atrenkami tie dalyviai, kurie pateikė registracijos formas ir kitus dokumentus anksčiau. Su programos dalyviais sudaroma trišalė sutartis, kurioje aptariamos pagrindinės sąlygos.

Taip pat kviečiame įmones / įstaigas teikti informaciją apie norą įdarbinti jaunuolius nuo 14 iki 19 metų. Informaciją pateikti el. paštu egle.cesniene@silute.lt.

Kilus klausimų kreiptis į Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorę el. p. egle.cesniene@silute.lt, tel. (8 441) 79 281, 8 656 84 935.