Jauna, iš Ventės kilusi, dviejų vaikų mama verslininke tapti neplanavo

ventisle lauzikaiteBesiruošdama studijuoti architektūros į saulėtąjį Brightoną, Ventėje užaugusi Rūta Laužikaitė net nesvajojo, kad čia pradės verslą, sutiks svajonių vyrą ir sukurs šeimą. Dabar Rūta yra ką tik studijas baigusi jauna dviejų mergaičių mama, dviejų patrakusių šunų šeimininkė ir netgi verslininkė. „Londonietė” kūrybingos moters pasiteiravo, kaip ši viską spėjanti.

Į Jungtinę Karalystę Rūta nusprendė vykti po dvejus metus trukusių interjero dizaino studijų Vilniaus dailės akademijoje. Mergina pasakojo, kad iš tiesų visada norėjo studijuoti architektūrą. Žinodama, kad Brightonas gali pasigirti geru menų universitetu, nesidairydama toliau, čia ir patraukė.

„Širdis jautė, kad čia bus gerai”, – pasakodama šypsojosi Rūta. „Brightonas man patiko iš karto. Puiki atmosfera, draugiški, kosmopolitiški žmonės, šalia ošianti jūra. Labai daug kūrybingų žmonių, visi labai atsipalaidavę ir niekur neskuba,” – dėstė mergina.

Taip susiklostė, kad dar net nebaigusi studijų, Rūta sugalvojo pradėti internetinį verslą – drabužių parduotuvę. „Daug dalykų iš studijų galiu pritaikyti savo versle, todėl tikrai negaila universitete praleisto laiko,” – įsitikinusi ji.

Pradėti verslo neplanavo

Rūta prisipažįsta, kad važiuodama studijuoti į Jungtinę Karalystę jokių aiškių planų neturėjo. Mergina pasakojo, kad nežinojo, kiek laiko čia apsistos ir tikrai neplanavo pradėti verslo ar sukurti šeimos. Tačiau viskas pasisuko lyg toje patarlėje: žmogus planuoja, o Dievas juokiasi. Tik šiuo atveju Rūta nieko nesitikėjo, o viskas gavosi net labai rimtai. 

Daugiau skaitykite ČIA.