Jauni vagys sulaikyti pačiame nusikaltimo įkarštyje

Vagys sulaikyti grobisPolicijos pareigūnams įkliuvo jaunuoliai, pastarąsias kelias savaites Šilutėje vogę iš automobilių. Jauni ilgapirščiai buvo sulaikyti naktį pačiame nusikaltimo įkarštyje.

Antradienio naktį, apie 3 val., pastabūs gyventojai policijai pranešė, kad Liepų gatvėje aplink daugiabučių kiemuose stovinčius automobilius sukiojasi įtartini asmenys. Policijos budėtojas, reaguodamas į pranešimą, nedelsdamas į įvykio vietą išsiuntė patrulių ekipažą.
Atvykę pareigūnai pastebėjo nurodytus asmenis, tačiau šie, pamatę pareigūnus, pabandė sprukti. Tamsoje itin efektyviai pritaikius taktinius veiksmus, vyrukai iš karto buvo sulaikyti, o netoliese pareigūnai surado ir paėmė tik ką iš kieme stovėjusio automobilio pagrobtą benzininį kultivatorių, įrankių dėžę, elektros kabelį, kuriais vagys sprukdami bandė atsikratyti.

Sulaikyti 21 metų ir 26 metų Šilutės gyventojai buvo pristatyti į policijos komisariatą ir apklausti. Vykdant tyrimą ėmė aiškėti, kad tie patys jaunuoliai Šilutėje aktyviai darbavosi jau keletą pastarųjų savaičių – iš kiemuose stovinčių automobilių grobė viską, kas turėjo bent kiek vertės.

Dėl vagysčių Šilutės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sulaikytiems asmenims pareigūnai pareiškė įtarimus, šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės paskyrimo.

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai dėkoja neabejingiems gyventojams, pastebėjusiems įtartinus asmenis ir suteikusiems naudingos informacijos aiškinantis nusikalstamas veikas.