Jaunimą kviečia proveržio judėjimas

 kurybos projektas_jaunimuiSocialinių mokslų kolegija kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga bei kitais partneriais pristato nacionalinio masto iniciatyvą Lietuvos jaunimui „KŪRĖJŲ KARTA“. Antradienį Šilutės kultūros ir pramogų centre vyks NEMOKAMAS šio projekto renginys „Kūryba – tai laisvė“.

Iniciatyvos autoriai sako siekiantys pokyčių, kurie padarytų ženklią įtaką jaunimo ugdyme ir pasaulėžiūros formavime bei nulemtų pažangios visuomenės plėtrą. Nori motyvuoti jaunus žmones siekti savo tikslų ir įprasminti save veikloje bei kūryboje.

Šilutėje su jaunimu bendraus kūrybinio mąstymo lektorė, Socialinių mokslų kolegijos direktorė, judėjimo „Kūrėjų karta“ iniciatorė Gabija Skučaitė. Ji skatins jaunus žmones pokyčiams, savirealizacijai, kūrybai, aktyviai ir prasmingai veiklai.

Taip pat į Šilutę atvažiuos dvi pramogų žvaigždės – Socialinių mokslų kolegijos studentai, dainininkai Viktorija ir Martynas, kilę iš Šilutės krašto! Jų kūryba jau sulaukė milijonų peržiūrų, publikos simpatijų. Martynas ir Viktorija papasakos apie savo muzikinę kūrybą, paskatins atsiskleisti jaunUs talentUs, kurie lieka nepastebėti tradicinės švietimo sistemos.

Renginį vainikuos talentingų jaunuolių grupės „Disco-Very“ koncertas.

„Ateitis priklauso Kūrėjams. Tačiau daug jaunų žmonių, turinčių unikalių gebėjimų kurti vizualinės, rašytinės, techninės, inžinerinės ir skaitmeninės kūrybos produktus, lieka neįvertinti ir nepastebėti. Jie negauna paramos ar palaikymo savo kūrybiniams sumanymams. O juk būtent tokia žmogiškoji kūryba skatina  šalies  pažangą. Todėl mes siekiame auginti Kūrėjų kartą – žmonių, kurie gebės kurti tai, ko reikia ateities verslui, šaliai, visuomenei“, – sakė G.Skučaitė.

15-oje Lietuvos miestų organizuojami motyvuojantys renginiai jaunimui, susitikimai su žymiais žmonėmis, vyks išskirtiniai jaunimo apdovanojimai (apdovanos ryškiausius jaunus kūrėjus iš 10 kūrybos sričių), o gegužės 21 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyks didžiausias šalyje jaunimo motyvacinis renginys „Tavo ateities vizija“.

„Pažadame šilutiškiams, jog kovo 14 dienos popietė, praleista kartu su „Kūrėjų karta“, bus smagi ir prasminga. Tikime, kad po susitikimo jums gims daug naujų kūrybinių idėjų. O tai, kas atrodė tik svajonė, taps realiu jūsų gyvenimo tikslu. Susitikime ir kartu išlaisvinkime savo kūrybines galias!“, – sako renginio organizatoriai.