Jaunimas minėjo Tarptautinę antikorupcijos dieną

korupcijos dienaNuo 2004-ųjų metų pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena, skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.
Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyrius ir Antikorupcijos komisija su F. Bajoraičio viešąja biblioteka pirmą kartą šiai progai paminėti surengė protų mūšį jaunimui „Korupcijai – ne!” Renginio kuratorė, rajono savivaldybės specialistė korupcijos prevencijai Jūratė Bandzienė pasveikino susirinkusiuosius, pristatė temos aktualumą ir aptarė, kaip svarbu diskutuoti apie verslo įmonių, privačių asmenų teises pranešti apie korupcijos atvejus atitinkamoms tarnyboms.

Prizus įsteigė rajono savivaldybė ir Tarybos nariai, kurie visiems palinkėjo geriau nesužinoti, kas yra korupcija, jei dar nežino.

Protų mūšyje susikovė Šilutės pirmosios gimnazijos komanda ,,Pelėdos“, Katyčių mokyklos ,,Vėžlybieji būrai“, Saugų J. Mikšo komanda ,,Kita karta“, Vainuto gimnazijos „Alternatyva“, Juknaičių ,,Kriminalistai“ ir Pamario pagrindinės mokyklos „Šventė“. Jaunimas nuotaikingai įsitraukė į rungtynes, o įveikę paruoštus klausimus visi nekantriai laukė nugalėtojų paskelbimo.

Trečioji vieta atiteko „Kriminalistams“, antroje atsidūrė tiek pat taškų surinkusi „Alternatyva“, o nugalėtojais tapo Šilutės pirmosios gimnazijos ,,Pelėdos“. Visi dalyviai ir jų mokytojai apdovanoti, dovanos, šurmulys bei dalyvių šypsenos ore paskleidė kalėdinę dvasią.