Jaunimo naktyje kintiškiai keliavo laiku

Naktis jaunimoKintų jaunimo klubas ir atviros jaunimo erdvės „Noriu, galiu, darau“ nariai septintą kartą rinkosi Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre, kur surengė naktinį nuotykį „Kelionė laiku“. Tradicinės Jaunimo nakties organizatorių tikslas – suburti rajono jaunimą ir prasmingai bei smagiai praleisti laiką.

Dalyviai buvo suskirstyti į komandas, pavadintas pagal šešis dešimtmečius: 1960, 1970, 1980, 1990, 2000, 2010. Komandos su vadovais sukūrė prisistatymus: šoko, skandavo šūkius. Tuomet svečiai – socialinių tinklų žvaigždės Deimantė Vaičiūtė (Dejmukas) ir Edvinas Fruktas pasidalino patirtimi, kaip tapti populiariais kuriant vaizdo įrašus ar keliant nuotraukas į internetą.

Organizuojant renginį prisijungė ir Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai, šiemet jaunimui „užkūrę“ intelektualias „Ultra siautulingas“ varžybas. Žaidimo kūrėjai parengė renginio temai pritaikytus klausimus, muzikines bei aktyvias užduotis, už kurias komandos papildomai laimėjo žetonų. Jaunimas žaidė „Bingo“, spėliojo, kokį daiktą liečia, atkartojo šokio judesius. Atsakinėdami į klausimus komandų nariai aktyviai diskutavo, buvo daug juoko ir gerų emocijų.

Apdovanotos trys daugiausiai taškų surinkusios komandos. Trečioje vietoje atsidūrė „1970“, antrąją vietą užėmė „2010“, o žaidimo čempionų titulas atiteko komandai „1960“. Likusios komandos apdovanotos saldžiais paguodos prizais.

Bibliotekininkams išvykus, programa tęsėsi. Galvas visiems su savo rimtais bei juokingais klausimais susuko kintiškis Lukas Paskalskis su „Kahoot“ viktorina „Laiko vikingai“. Komandos atsakinėjo į muzikinius, mados ir kitus klausimus, turėjo nufilmuoti filmuką apie joms paskirtą dešimtmetį ir jį pristatyti.

Pasibaigus intelektualiems žaidimams prasidėjo diskoteka, o po jos veiksmas persikėlė į lauką. Ten vyko žaidimai, o ankstų rytą, pavargę, bet kupini puikių emocijų, visi išsiskirstė namo. Jaunimo naktis pavyko ir dalyviai jau laukia kitų metų renginio.