Jaunuoliai galimai svaiginosi narkotikais, vyras kėsinosi pavogti viskį

Sausio 4-osios dienos Tauragės AVPK duomenimis vyras kėsinosi pavogti 9 butelius viskio, tos pačios dienos vakarą automobilyje rasti paketėliai su galimai narkotinėmis medžiagomis ir bongas. Bongas – tam tikra vandens pypkių rūšis, kuri daugiausia naudojama kanapių, kanapių ir tabako mišinio ar kitų rūkalų rūkymui.

Policijos nuotr.
Sausio 4 d. apie 14.40 val. iš parduotuvės, Šilutėje, Tilžės g., 49-erių vyras pasikėsino pavogti 9 butelius viskio.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 22 str. 1 d. dėl pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką. Pagal baudžiamąjį kodeksą, pasikėsinimas padaryti nusikalstamą veiką yra tyčinis veikimas ar neveikimas, kuriais tiesiogiai pradedamas daryti nusikaltimas ar baudžiamasis nusižengimas, jeigu veika nebuvo baigta dėl nuo kaltininko valios nepriklausančių aplinkybių.
Taip pat pagal 178 str. 2 d. dėl vagystės. Tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, saugyklą ar saugomą teritoriją, arba viešoje vietoje pagrobė svetimą turtą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) arba automobilį, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.
Tos pačios dienos vakare, apie 18.00 val. Šilutės r., Šyšgirių k., šalia automobilio „Audi A4“ rastas bongas ir 2 folijos lankstinukai su viduje esančia galimai narkotine medžiaga. Sulaikyti įtariamieji (gim. 1996 m., 1998 m., 1997 m. ir gim. 1999 m.).
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d. dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Pagal BK, tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.