Jei suspės parengti vietą, pavasarį turės naują sporto aikštelę

aiksteleSavivaldybės merė Daiva Žebelienė ir jos pavaduotojas Algirdas Balčytis Kūno kultūros ir sporto departamentui įteikė Šilutės pirmosios gimnazijos direktorės Laimos Spirgienės bei Naujakurių kvartale gyvenančių žmonių grupės prašymus, kad jie norėtų turėti universalias sporto aikšteles.

Universalios aikštelės jau kelerius metus Kūno kultūros ir sporto departamento iniciatyva pagal specialią programą įrenginėjamos įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose. Aikštelėse galima žaisti krepšinį, kvadratą, mažąjį futbolą ir kitokius judrius žaidimus.

Šilutės rajono savivaldybė yra tarp nedaugelio savivaldybių, kuriai tokios aikštelės tarsi nereikėjo – niekas nepateikė paraiškos.

Merės pavaduotojas A.Balčytis neabejoja, kad jau pavasarį Šilutėje pavyks pastatyti tokią 21×22 m dydžio sporto aikštelę su dirbtine danga.

Jis „Šilutės naujienoms“ sakė, kad balandžio mėnesį gali būti pradėti pirmosios tokios aikštelės statybos darbai. Jos vietą nulems aikštelės norinčių žmonių operatyvumas: kurie pageidaujantieji sugebės greičiau pasirinkti vietą, ten pirmiausia ir bus pradėti statybos darbai. Aikštelei būtinas tvirtas pagrindas, kurį įsirengti reikia savo lėšomis.