Jubiliejiniame „Rusnės festivalyje“ – VIP zona, laivų paradas ir „G&G Sindikatas“

 

IQOS 06_08-10_2Jau už dviejų mėnesių, birželio 14-15 dienomis, didžiausioje Lietuvos saloje nugriaudės 10-asis, „Rusnės festivalis“. Renginio pradžiai nenumaldomai artėjant, organizatoriai dalinasi naujienomis. Jie lankytojus žada nudžiuginti VIP zona, laivų paradu, bėgimu aplink salą, „Pamario ilgakasės“ konkursu bei daugybe kitų pramogų.

Muzikos mylėtojai bus pamaloninti „G&G Sindikato“, „X faktoriaus“ laimėtojų „Good time boys“, Manto Jankavičiaus bei vyresnės auditorijos pamėgtų atlikėjų pasirodymais.

Festivalio rengėjai atviri pasiūlymams, norinčių festivalį paremti idėjomis, darbais ar pinigais.

Šiuo metu vyksta Velykinė bilietų akcija, tad paskubėkite juos įsigyti pigiau.

Išvysime daug garsių atlikėjų

“Rusnės festivalio“ pradžia – birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena. Tad tą penktadienį saloje skambės rimtesnės muzikos atstovo Romo Dambrausko atliekamos dainos, žiūrovai išvys Naisių vasaros teatro spektaklį.

Jau galima paskelbti, kad festivalio metu išvysite grupę „G&G Sindikatas“, triumfavusią 2018 metų muzikos M.A.M.A. apdovanojimuose. Populiaroji grupė pelnė „Metų hiphopo grupės“, „Metų albumo“, „Metų grupės“ titulus. „G&G Sindikato“ lyderiui Gabrieliui Liaudanskui – Svarui Rusnės sala puikiai pažįstama, nes čia gyvena jo bičiulis, laivadirbys Simas Knapkis. Simas ir Svaras ne kartą kartu filmavosi LRT televizijos „Nacionalinės ekspedicijos“ projekte.Rusnes festivalis_laivu_paradas

Antrąją festivalio dieną profesionalių muzikantų grupė iš Vilniaus atliks populiariausias legendinės roko grupės AC/DC dainas.

Tądien Rusnėje išvysime ir svečią iš Amerikos – bliuzo ir kantri muzikos atlikėją McInroe Keegan. Vyresnės kartos atstovai turėtų nudžiugti, išgirdę Valdemaro bei Algio Frankonių bei grupės „Poliarizuoti stiklai“ atliekamas dainas.

Birželio 15-ąją – pirmą kartą festivalio istorijoje – koncertuos lengvosios muzikos orkestras, kartu su Juozo Gruodžio konservatorijos džiazo vokalo studija. Pasak organizatorių, tokio didelio kolektyvo ant festivalio scenos dar nėra buvę.

Šeštadienį taip pat koncertuos ir M. Jankavičius su grupe, šiemetinio „X faktoriaus“ nugalėtojai „Good time boys“. Šilutiškiai be abejo žino ir džiaugiasi, kad vienas šios grupės narys – Pijus Oras, kilęs iš mūsų krašto.

Festivalio metu koncertuos ir „Lietuvos vaikų balso“ finalininkas Kristupas Kerulis. Mažųjų festivalio lankytojų laukia ir daugiau pramogų bei mylimų personažų pasirodymų, kuriuos parengs vaikų žaidimų kambarys „Kukulis“.

Beje, norintys, visus koncertus galės stebėti iš VIP zonos.

Bus netikėtų pramogų

“Rusnės festivalio“ metu lankytojų laukia daugybė pramogų. Tai ir bėgimas aplink salą, sportinis labirintas, rankų lenkimo varžybos, kurias kuruos daugkartinė pasaulio čempionė Eglė Vaitkutė.

Vienoje iš festivalio scenų įvyks respublikinis ilgakasių ir gražiausių mergaičių plaukų savininkių konkursas „Pamario ilgakasė 2019“. Norinčios dalyvauti ilgakasės turėtų susisiekti su konkurso organizatore Reda, tel. 8 674 13078.

Antrąją festivalio dieną planuojamas didžiųjų ir mažųjų laivų paradas aplink salą, šiuo metu, tel. 8 653 12265, kviečiami registruotis kapitonai. O dalyvauti parade ir rungtyse verta, nes kiekvieno laivo kapitonas bus pamalonintas festivalio suvenyrais, o rungčių nugalėtojai dar ir specialiais prizais.

Kadangi festivalio organizatoriai lankytojams gali pasiūlyti naktinę programą, kviečia nesnausti ir užsiimti vietas palapinių miestelyje. Čia kviečiami ir rajono gimnazistai, ir įmonių atstovai, nes gražiausiai stovyklavietę įsirengusi klasė ar įmonė bus apdovanotos prizais.

Jeigu pavyks, Rusnėje įvyks ir didžiųjų Baltijos salų susitikimas. „Kadangi festivalis organizuojamas didžiausioje Lietuvos saloje, kviečiame ir aplinkinių šalių – Latvijos, Švedijos, Estijos, Lenkijos renginių organizatorius, kultūros darbuotojus pasidalinti savo patirtimi, idėjomis. Tokiu būdu garsinsime ir Rusnės salą kitose šalyse“, – sakė vienas iš organizatorių Vygantas Stoškus.

Velykinę savaitę vyksta bilietų akcija 3+1 – perkant tris bilietus, ketvirtą gausite dovanų.
Po Velykų bilietai brangs.

Bilietus galite įsigyti „Šarūno reklamoje“ (Vytauto g. 6), kavineje „CoCo“ (Tilžės g. 9) arba www.kakava.lt

Daugiau apie festivalį www.rusnesfestivalis.lt