Jubiliejinio „Rusnės festivalio“ organizatoriai ieško rėmėjų

 

Lektuvas 2Po Rusnės tiltu – lėktuvų skrydis?! Taip, šį kvapą gniaužiantį reginį galėtumėte pamatyti „Rusnės festivalio“ metu, birželio 15 dieną. Tačiau tam, kad šis sumanymas virstų realybe reikia 6000 eurų. Festivalio organizatoriai ieško geradarių, kurie galėtų paremti šią nemokamą, visiems skirtą pramogą.

„Jeigu šilutiškiai ir rusniškiai paaukotų, kad ir po eurą, mums tai būtų didžiulė paskata“, – sako festivalio rengėjai.

Jubiliejinį „Rusnės festivalį“ organizuoja asociacija „Pamario vakarai“. Jau žinoma, kad šiemetiniame festivalyje koncertuos 2018 metų muzikos M.A.M.A. apdovanojimuose triumfavę „G&G Sindikatas“, „X faktoriaus“ nugalėtojai grupė „Good time boys“, Mantas Jankavičius su grupe, vyresnės kartos pamėgti Romas Dambrauskas, Valdemaras Frankonis ir kiti atlikėjai.

Siekiant festivalį padaryti dar patrauklesnį, įdomesnį ir gražesnį, organizatoriams kilo sumanymas pasikviesti Vilniaus aerodinamikos klubą, kurio nariai lėktuvais praskristų po Rusnės tiltu.

„Norime padaryti šventę visiems, tačiau pritrūkome lėšų įgyvendinti tam tikrus projektus, kaip lėktuvų skrydį po tiltu ar laivų paradą. Pajamos, gautos už bilietus, bus skirtos atlikėjų honorarams“, – atviras vienas iš festivalio rengėjų Vygantas Stoškus.

Organizatoriai siekia pritraukti tiek privačius asmenis, tiek įmones, kurie festivalį galėtų paremti ir pinigais, ir pasiūlymais, sumanymais ar darbais. Šiuo metu labiausiai praverstų finansinė parama, kuri būtų skirta apmokėti aviatorių pasirodymui ir įsigyti prizų laivų parado rungčių nugalėtojams. Festivalio rengėjai akcentuoja, kad lėktuvų pasirodymą danguje ir laivų paradą vandenyje žmonės galės stebėti ne tik nusipirkę bilietus, bet ir būdami paplūdimyje, taigi, šie renginiai bus skirti visiems, ne tik bilietus nusipirkusiems žmonėms.

Festivalio lankytojų, be geriausių Lietuvos atlikėjų koncerto, dar lauks įvairios pramogos. Vietiniai ir salos svečiai galės dalyvauti rankų lenkimo varžybose, bėgime aplink Rusnės salą, pakilti į dangų oro balionu ar lėktuvu, paplaukioti vandens slidėmis ar padanga, nušokti su virve. Birželio 15 dieną vienoje iš festivalio scenų įvyks gražiausių ir ilgiausių plaukų savininkių konkursas „Pamario ilgakasė 2019“

Paremti „Rusnės festivalį“ galite pervesdami lėšas į asociacijos „Pamario vakarai“ sąskaitą: LT167180700000606794.

Paaukoti galima ir prekybos centruose „Statyk pats“, „Litorina“ esančiose aukų dėžutėse.

Daugiau informacijos jums suteiks V. Stoškus, tel. 8 687 49146 arba el. paštu karcemavyga@gmail.com