Judėjimo negalią turintys gyventojai asmens dokumentus gali įsigyti neišeidami iš namų

pasas.jpgTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius informuoja, kad judėjimo negalią turintys ir į policijos įstaigą dėl neįgalumo atvykti negalintys gyventojai turi galimybę asmens dokumentus įsigyti neišeidami iš namų.

Tuo atveju, jei asmeniui yra nustatytas ne didesnis kaip 40 procentų darbingumas, taip pat jei nustatytas vidutinių ar didelių specialių poreikių lygis, Migracijos skyriaus darbuotojai gali gyventoją aplankyti jo namuose, pačiam asmeniui ar jo artimiesiems pageidaujant ir priimti prašymą tapatybę patvirtinantiems dokumentams gauti.

Atvykęs į namus migracijos tarnybos darbuotojas atliks visus būtinus veiksmus, kad asmens tapatybės kortelė ar Lietuvos Respublikos piliečio pasas neįgaliajam asmeniui būtų suteiktas.

Dokumentų priėmimo namuose paslauga suteikiama nemokamai, asmeniui taip pat nereikia papildomai rūpintis nuotraukomis, dokumentų pildymu ir pan. Po to kai atvykęs darbuotojas nufotografuoja asmenį, nuskaito visus reikalingus duomenis, užpildo dokumentus, pasas ar asmens tapatybės kortelė toliau gaminami įprasta tvarka.

Daugiau informacijos apie judėjimo ar kitą sunkią negalią turintiems žmonėms teikiamą paslaugą galima sužinoti paskambinus telefonais (8 446) 20 283, (8 446) 20 286 arba atvykus į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrių (Tauragėje, Gedimino g. 17). Minėta paslauga gali pasinaudoti ne tik Tauragės, bet ir Pagėgių, Šilalės bei Šilutės savivaldybių gyventojai.