Juknaičių ikimokyklinukai nuaudė rudens juostą

juknaiciu darzelis_Rudenelio_marga_juostaRuduo dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių tiek mažiems, tiek dideliems – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kvepia…
juknaiciu darzelis_valgo_obuolius
Visą savaitę mažieji Juknaičių pagrindinės mokyklos ugdytiniai kartu su auklėtojomis darželio kieme, o su tėveliais – parkuose ar pas senelius soduose ir daržuose, ieškojo ir rinko auksinius lapus, kaštonus ar giles, rudenines gėles, raudonųjų šermukšnių kekes, moliūgus ar raudonšonius obuoliukus ir nešė juos į darželį. Taip visi ruošėsi Rudenėlio šventei.

Ketvirtadienio rytą padūkėliai Vėjelis ir Lietutis (auklėtojos Regina ir Rima) pakvietė vaikučius ir jų tėvelius pasisukti žaidimų ir dainelių karuselėje. Rudens traukinuku vaikai vyko pas daržo šeimininką Kiškį (auklėtoja Irena), o paskui ir pas miško urėdą Ežiuką (auklėtoja Nijolė).

Kelionėje vaikai turėjo atlikti įvairias užduotis, minti mįsles apie daržoves, vaisius, miško gėrybes, deklamuoti eilėraščius ir dainuoti daineles. Už šaunius pasirodymus Vėjelis vaikučiams dovanojo pintinę  raudonų obuolių, o Kiškis su Ežiuku – morkų.

Po linksmų žaidimų visi skubėjo prie surinktų miško, daržo ir sodo gėrybių maišų, nes laukė nelengvas, bet labai kūrybiškas darbas – „išausti“margą rudens juostą ir jai saugoti sukurti moliūgų sargybinius. Visų vaikučių, jų tėvelių ir darbuotojų pastangomis juosta sušvito ryškiomis rudenėlio spalvomis ir traukė ne tik pačių kūrėjų, bet ir praeivių akis, kviesdama užsukti pro darželio vartelius.