Juknaičių „Vėjūnė“ nutiesė kelius iš širdies į širdį

vejune zvakesJuknaičių moterų vokalinis ansamblis „Vėjūnė“ pirmą kartą surengė jaukų padėkos vakarą kolektyvams ir atlikėjams, su kuriais draugauja ne vienerius metus, susitinka renginiuose, patiria džiaugsmingų ir malonių akimirkų kartu.

Pasak „Vėjūnės“ vadovės Jūratės Šukienės, šis vakaras skirtas draugams, todėl norisi jį praleisti žvakių šviesoje, sušildant vienas kitų širdis.vejune

Vakaro metu koncertavo Žemaičių Naumiesčio folkloro ansamblis „Pilutė“, Rusnės moterų vokalinis ansamblis „Luotužė“, Rusnės salos dainuojančių aktorių gitarisčių ansambliukas, vadovaujamas Daivos Plikšnienės, muzikantės, pedagogės Liuda Kašėtienė ir Žydrė Adomaitienė.

„Vėjūnės“ moterys nutiesė kelius iš širdies į širdį, teatrališkai uždegdamos advento vainiko žvakes. Nutiestas takelis iš vaikų į tėvų širdis, amžino poilsio išėjusiems brangiems žmonėms, iš širdies į naujų ir senų draugų širdis, į gimtus namus, pas saviškius, ir pas tuos, kurių seniai ilgisi, į naujus metus, motinos ir mokinių širdis.

Renginio pabaigoje visus sujungė bendra daina. Už aktyvią veiklą Juknaičiuose moterims dėkojo ir kolektyvai, ir Juknaičių bendruomenės nariai, seniūnas.