Juknaičiuose – įtariamas bandymas gyvsidabriu apnuodyti 3 mėnesių mažylį

vaikas mamacopyPolicija aiškinasi, kaip Juknaičių gyvenvietėje prie daugiabučio paliktame kūdikio vežimėlyje atsirado gyvsidabrio.

Nuodingu metalu paženklintas kriminalas Šilutės rajone esančiame Juknaičių kaime prasidėjo pirmadienį.

Viena jauna moteris, auginanti 3 mėnesių mažylį, popietę atvyko į svečius pas kitą motiną, namuose irgi auginančią mažamečius.

Viešnia užsuko į būstą, nešdama vaiką ant rankų, o vežimėlį paliko lauke prie laiptinės.

Kurį draugės šnekučiavosi, gurkšnojo arbatą.

Kai viešniai buvo metas namo, ji su vaiku ant rankų grįžo prie vežimėlio, tačiau nesiryžo mažylio ten guldyti. Dėmesingą motiną sustabdė saulėje sužaižaravę maži rutuliukai. „Kaip gyvsidabris…“, – pagalvojo vežimėlio užklotą atidžiau apžiūrėjusi jauna moteris.

Pasikvietusi pasitarti būsto šeimininkę, mama sulaukė ir jos pritarimo.

Dėl pavojingo išpuolio nutarta kviesti policiją. Pareigūnai savo ruožtu taip pat buvo linkę manyti, kad tai gyvsidabris, todėl pakvietė į pagalbą demerkurizacijos specialistus – ugniagesius gelbėtojus.

Pastarieji pavojingą medžiagą neutralizavo, išsiveždami ją kartu su vežimėliu. Tuo tarpu policininkai pradėjo tyrimą dėl gyvsidabrio laikymo ir nusikalstamo panaudojimo, kėsinantis sutrikdyti žmonių sveikatą.

15min žiniomis, tyrime jau yra įtariamas vienas asmuo, su kuriuo buvo konfliktų anksčiau, sulaukta ir grasinimų. „Visi, kas ateina pas ją į svečius, tampa taikiniais“, – sakė 15min šaltinis. Tačiau išpuolis tokiu drastišku metodu, naudojant mirtinai pavojingą gyvsidabrį, įvykdytas pirmą sykį.

www.15min.lt informacija.