Juknaičiuose nuaidėjo mokinių chorų festivalis

Juknaičių pagrindinė mokykla kas du metus organizuoja tradicinį mokinių chorų festivalį ,,Mes – Pamario vaikai“, į kurį renkasi gausus būrys rajono ir šalies dainorėlių.

Festivalio dalyvius sveikino renginio organizatoriai.

Šiemet šventinė choristų eisena nuo mokyklos iki Juknaičių gyvenvietės parko estrados pajudėjo jau šeštąjį kartą.

Džiaugiamės, kad šioje mokinių dainų šventėje dalyvavo daugiau kaip 200 mūsų šalies mokinių. Atvyko ir svečiai iš šalių partnerių Turkijos, Slovakijos, Italijos, Ispanijos, kurios kartu su mūsų mokykla dalyvauja tarptautiniame Erasmus + projekte. Įdomu buvo išgirsti dainas, kurias atliko Turkijos ir Italijos atstovai. Pirmą kartą atvyko dainorėliai iš Klaipėdos r. Dituvos pagrindinės mokyklos – jaunučių choras „Mažieji garsiukai“.

Sulaukėme nemažo būrio dainininkų ir iš mūsų rajono mokyklų. Šventėje dalyvavo Šilutės meno mokyklos jaunučių choras, Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos 5-8 klasių mišrus vokalinis ansamblis, Vydūno gimnazijos vokalo studija „Gabija“, Žemaičių Naumiesčio mokyklos – darželio jaunučių choras, Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos mišrus choras, Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos 1-4 klasių pop choras, Pamario progimnazijos pradinukų choras „Lašiukai“ ir 5-6 klasių choras, Juknaičių mokyklos jaunučių choras, Juknaičių kultūros namų vaikų muzikos grupė „Bravo“.

Festivalio dalyvius žavėjo linksmoji Musė ir šešiakojis Voras (Šilutės teatro aktoriai), dainorėliams dovanoję margaspalvius drugelius. Šventę vainikavo trys baigiamosios visų dalyvių jungtinio choro dainos, o daina „Esam kartu“ buvo skirta išreikšti palaikymą ukrainiečių tautai. Šią dainą lietuviškai, ukrainietiškai ir angliškai atliko solistė Goda Džalagonija ir bendras choras.