Juknaičiuose – tradicinis turnyras „Kalėda – 2011“ (foto)

Šokėjos. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Jau 27-tus metus Juknaičių pagrindinėje mokykloje vyksta tradicinis krepšinio turnyras „Kalėda“. Prie mokyklos iniciatyvos prisijungia ir bendruomenė, įsteigusi nugalėtojams prizus.

Pasak varžybų organizatoriaus, Juknaičių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojo Rimo Urbono, tradicinės varžybos buvo įgavusios platų mastą, vienais metais rungtyniavo net 11 komandų. Su Šilutės rajono sportininkais varžėsi net Klaipėdos karo jūreiviai.

Prieš 27 metus turnyrui gyvybę įkvėpė Juknaičių pagrindinės mokyklos mokytojai, mokiniai, administracija, ūkio specialistai. Taip iš vos kelių komandų išaugo trečia dešimtmetį besitęsianti graži mokyklos ir bendruomenės tradicija. Jau antrus metus „Kalėdos“ turnyras skirtas tik Juknaičių seniūnijai. Mokytojas R.Urbonas apgailestauja, kad kaimuose mažėjant jaunimo, dalyvių taip pat mažėja.

Šokančios nykštukės – Juknaičių pagrindinės mokyklos šokėjos (vadovė L.Šaulytė) – per pertraukėles prablaškė pavargusius sportininkus ir krepšinio aistruolius.

kaleda juknaiciai visiKrepšinio 3×3 turnyre šiemet varžėsi 8 vyrų komandos iš visos Juknaičių seniūnijos: trys iš Juknaičių, Pašyšių, po vieną iš Paleičių ir Leitgirių. „Kalėda – 2011“ laimėjo Juknaičių I komanda, II vieta atiteko Pašyšių III komandai, trečioji – Pašyšių II komandai. Naudingiausiu žaidėju pripažintas Ovidijus Paliulis.

Baudų metimo konkurse nepralenkiamas buvo Saulius Ubartas, II ir III vietas pasidalijo Darius Urbonas ir Rokas Nikelis. Seniūnaičių baudų metimo varžybose geriausiu snaiperiu pripažintas Vincas Agintas. Tritaškius taikliausiai mėtė pašyšiškis Paulius Adomavičius.

Juknaičių pagrindinės mokyklos direktorė Violeta Šimelionienė džiaugėsi, kad jaunimo noras sportuoti neapsiriboja tik varžybomis. Net joms pasibaigus, kas vakarą mokyklos salėje vaikinai žaidžia krepšinį. Direktorė pabrėžė, kad mokyklos salė atvira visiems norintiems sportuoti.

Nuotraukų albumas

joomplu:2257