Juknaitiškiai sportuos naujoje sporto aikštelėje

juknaiciu mokykla_sportas3Spalio 23-ąją išsipildė ilgametė juknaitiškių svajonė, užgimusi Juknaičių jaunimo klubo narių diskusijose, – atidaryta pirmoji daugiafunkcė sporto aikštelė. Sporto aikštelės atnaujinimas vyko pagal projektą „Krepšinio aikštelės pertvarkymas į daugiafunkcę aikštelę“.

Aikštelėje Juknaičių bendruomenės žmonės galės sportuoti jiems patogiu metu, net anksti ryte ar vėlai vakare, nes čia įrengtas apšvietimas, kuris įjungiamas per pinigų rinktuvą. Tuo pačiu bus galima prisidėti prie aikštelės elektros sąnaudų apmokėjimo.

Į atidarymą susirinko daug svečių: Šilutės rajono savivaldybės, Juknaičių seniūnijos ir Šilutės VVG „Lamatos žemė“ atstovai, kaimo bendruomenės nariai, mokytojai ir mokiniai. Pastariesiems pasisekė labiausiai, nes aikštelė yra mokyklos sporto aikštyno teritorijoje, tad čia galės vykti kūno kultūros pamokos ir varžybos. Svečiai atvyko ne tuščiomis – visi dovanojo kamuolius ir linkėjo gerų sportinių rezultatų bei turiningo laisvalaikio.

Pirmosios varžybos kaip tik ir vyko atidarymo dieną. Naująją aikštelę išbandė mokinių futbolo komanda ir krepšinio mėgėjai. Žaidėjai liko patenkinti aikštelės danga ir įrenginiais.