Juknaitiškiai – vėl laureatai

juknaiciu sokejaiGegužės 21 dieną Ukmergėje vyko respublikinio suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių konkurso „Pora už poros“ trečiasis turas. Juknaičių seniūnijos šokių grupės „Juknaičiai“ šokėjai, įveikę pirmuosius du konkurso turus, vėl tapo laureatais.

Šis svarbiausias Lietuvoje liaudies šokių konkursas vyksta kas 4 metus. Šokių kolektyvas „Juknaičiai“ konkurse dalyvauja nuo 1997 metų ir visada užėmė prizines vietas, o 2001 ir 2005 metais tapo laureatais.

Vykdamas į konkursą kolektyvas patyrė didelį išbandymą. Šilutės autobusų parko transportas, turėjęs vežti kolektyvą į Ukmergę, taip ir neatvyko. Laimė, kad šokėjai turi gerų draugų, – išgelbėjo Algimas Paliulis, atsiuntęs savo įmonės autobusą ir supratingą vairuotoją Remigijų Kiseliovą. Vairuotojas paaukojo žvejybą dėl šokėjų sėkmės.

Vos atvykę į Ukmergės kultūros centrą, juknaitiškiai iškart lipo į sceną. Kolektyvo susiklausymas ir vadovės Loretos Margaritos Černeckienės patirtis padėjo iškovoti aukščiausią įvertinimą ir piniginę premiją.

„Juknaičių“ šokėjai šį sezoną pelnė aukščiausius respublikinius laimėjimus. Suaugusiųjų žmonių sambūryje „Iš aplinkui“ iškovojo I vietą, konkurse „Pora už poros“ tapo laureatais. Tokiais laimėjimais kolektyvas pasitinka 25-ąjį savo gimtadienį.

Dėkojame vadovei Loretai Margaritai už puikų kolektyvo ugdymą ir jos vyrui Sigitui, kuris daug metų veža vadovę į repeticijas iš Gargždų į Juknaičius.