Juokų dieną šilutiškiai įrodė: baseino taip laukia, kad pasiryžę patys jį pripildyti vandeniu…

Šiemet taip sėkmingai sutapo, kad balandžio 1-ąją, dar kitaip juokų ir melagių dieną, išleidome ir „Šilutės naujienų“ šių metų 24-ąjį numerį. Todėl negalėjome nesilaikyti tradicijos – nepatikrinti, kaip mūsų skaitytojai sugeba mąstyti kritiškai ir atskirti realią galimybę nuo nesąmonės...

Pagrindinė laikraščio numerio tema nešė ir didžiausią melagieną. Kaip paaiškėjo vėliau, pirmajame laikraščio puslapyje išspausdintas straipsnis „Sporto kompleksas baigiamas statyti, šilutiškiai kviečiami į talką“ rimtai pradžiugino ne vieną mūsų skaitytoją.

UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas prisipažino sulaukęs keliolikos skambučių tų, kurie jau buvo atvykę ar dar tik žadėjo važiuoti prie Rusnės gatvėje statomo Sporto komplekso su baseinu. Čia šilutiškius kvietėme atvykti su kibirėliais ir padėti vandeniu užpildyti naująjį baseiną… Atvykusieji klausė, kaip jiems patekti į baseiną ir iš kur imti vandenį?..

Visgi telefonu besidomintiems, ar išties jau baigtas statyti visų taip laukiamas objektas, teko prisipažinti, jog šįkart tai tėra balandžio 1-osios pokštas.

Dosnumu išsiskiriantis statybininkų vadovas sakė, vienas šeimas pažinęs, kitų ne, bet skambinusiems ir pasiryžusiems talkinti pažadėjo nelikti skolingas: atvėrus baseino duris jiems dovanos abonementus į baseiną 1 mėnesiui!

UAB „Šilutės vandenys“ direktorius Alfredas Markvaldas sakė, kad padėti atlikti gerą darbą buvo pasirengę net ir jo šeimos nariai. Tačiau kai kuriuos sutrikdė įmonės talpyklų su geriamuoju vandeniu nuotraukos: jas pamačiusieji smalsavo, kaipgi vandens tiekėjai tokiomis talpyklomis žada atvežti net 650 kub. m vandens, reikalingo užpildyti baseiną?..

Nuoširdžiai dėkojame visiems skaičiusiems, patikėjusiems ir nelabai, skambinusiems ir bent nusišypsojusiems. Asmeniškai dėkojame UAB „Žibai“ vadovui S. Kazlauskui ir UAB „Šilutės vandenys“ vadovui A. Markvaldui, mielai sutikusiems prisijungti prie sumanymo.

Iki naujų susitikimų balandžio 1-ąją.

Beje, Sporto komplekso statyba išties eina į pabaigą, viename iš artimiausių laikraščio numerių informuosime, kada išties šilutiškiai gali tikėtis plaukioti baseine…