Juokų ir pokštų diena pas neįgaliuosius

17424815 1080565105381049_334152748669619827_nBalandžio 1-oji tai juokų, pokštų net apgavysčių diena, linksma tradicija atkeliavusi iš senolių, prosenelių laikų. Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė prieš keletą metų draugijoje pradėtą tradiciją pratęsė ir šiais metais.

Draugijos salę užplūdo nariai iš padalinių ir miestelio į linksmą popietę „Pasijuokome kartu“, nešini ne tik saldumynais ar skania namine gira, bet ir pasiruošę papasakoti linksmą nutikimą ar anekdotą.

Popietės metu buvo pasveikinti garbingus jubiliejus švenčiantys nariai: Jonas Dulkys iš Liaučių, Aniceta Probergienė iš Šilutės, Irena Zaleckienė iš Juknaičių. Jiems įteiktos gėlės, suvenyrai ir skambios gimtadienio dainos.

Na, o kokia pokštų šventė be humoro – satyros grupės „Čiūdelnikai“, kuri sukurta vykdant socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiem bendruomenėje projektą, jai vadovauja Nijolė Jakštienė.

Linksmus šių dienų gyvenimo nutikimus suvaidino humoro grupės narės Lilija Žąsytienė, Ona Miklovienė, Eugenija Jefimova, Stasys Tunila.

Popietė tęsėsi prie skanios giros puodelio, linksmos stalo dainos, juk juokas ir nuoširdus bendravimas sušildo sielą, užsimiršta skausmas, norisi džiaugtis ir gyvenimu, nes šiltas pavasaris pasibeldė į visų žmonių, tame tarpe ir mūsų – neįgaliųjų širdeles.