Juokų ir pokštų diena pas neįgaliuosius

P4010033Balandžio 1-oji ne tik juokų, pokštų, bet ir savotiškų apgavysčių diena. Paklauskime savęs kas nebuvo apgautas tokią dieną? Atsakysime visi.

Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė šiai dienai nariams surengė staigmeną. Visus sukvietė į popietę „Pasijuokime kartu“. Suvažiavo sugužėjo nariai ne tik iš Šilutės bet ir iš padalinių pasiruošę pajuokauti, pabendrauti. Kaip visada visi sutikti linksmos kapelos „Šilo aidai“ ir moterų ansamblio „Kvietkelis“(vad., A Kmita).

Nekantriai lauktoji staigmena vis artėjo. Pagaliau pirmininkė Laima Dulkytė paskelbė, dabar matysite ir linksmai pasijuoksite. Pagal 2016 metų socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiem bendruomenėje projektą, neįgaliųjų dienos užimtumą sukurta saviraiškos humoro – satyros grupė „Čiūdelnikai“  vadovaujamą Nijolės Jakštienės. Grupės vaidmenų atlikėjas ir kūrėjas yra pati pirmininkė Laima, Olga Matažinskienė, Saulius Ivanauskas, Laima Biliūnienė, Kęstutis Mažonas, armoniką virkdė pati būrelio vadovė Nijolė Jakštienė, jai pritarė Vida Preikšienė. Tai linksma šių dienų vienos valandos istorija parodanti senatvės sulaukusių tėvų ir vaikų santykius, visuomenės organizacijų darbuotojų tenkamos paslaugos.

Popietė dar ilgai tęsėsi prie arbatos puodelio, linksmos bendros dainos, smagaus šokio sūkuryje.

Atsisveikindami visi žiūrovai linkėjo naujai gimusiai grupei gražių sumanymų ir tokių linksmų pasirodymų.