Jūrų muziejus parodoje „Mokykla 2015” parodys jūrą … vandens laše

 MOKYKLA 4Lietuvos jūrų muziejus jau trečius metus pristato savo naujausiais edukacines programas Vilniuje „LITEXPO“ rūmuose penktadienį atsidarančioje parodoje „MOKYKLA 2015”.

Šiais metais Jūrų muziejaus edukatoriai darbuosis „Atradimų laboratorijose“. Penktadienį 3-čioje Litexpo rūmų salėje veikiančioje „Kelionių laboratorijoje“  edukacinėje programoje „Tarp jūros ir dangaus“ delfinų paslaptis muziejininkai įmins  tyrinėdami žvaigždynus bei aiškindamiesi, kodėl šie gyvūnai vadinami navigatoriais, metereologais, švaraus vandens indikatoriais ir geriausiais žmonių draugais. Šeštadienį edukacinėje programoje „Keliauti galima ir taip“ bus bandoma „kinkyti“ ir vėją – susipažinsime su burlaivių istorija nuo seniausios burvaltės kurėno iki barkentinos, išmoksime rišti jūrinius mazgus ir tvarkyti takelažą.

Tą pačią dieną „Gamtos ir namų laboratorijoje“ Jūrų muziejus edukacinėje programoje „Pasikalbėjimas su gamta“  pakvies  laiko mašina nuvykti į žvejo sodybą, prakalbinti gamtos dovanas, kurios atskleis ne vieną žvejo buities paslaptį.

Penktadienį ir šeštadienį mugės metu veiks ir Lietuvos jūrų muziejaus rengiama „Pilietiškumo alėja“, kviesianti dalyvauti  provokacinėje akcijoje „Tu esi jūra laše: TAIP ar NE?“