Jūsų vienas litas per dieną gali pakeisti kaimo vaikų gyvenimus

sos projektasSOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija pristato naują socialinį projektą – SOS draugų klubą! VšĮ „JAUNIMO GIDAS” direktorė Žydrė Dargužytė kviečia visus, neabejingus sudėtingiems vaikų likimams, prisijungti prie klubo.

Ką gali vienas paaukotas litas? Stovykla vasarą, kelionė prie jūros, muzikos ar dailės pamokos, specialistų konsultacijos – visa tai galite padovanoti vaikui ir išpildyti jo mažas svajones bei patenkinti būtiniausius poreikius.

SOS vaikų kaimai – tai nepriklausoma nevyriausybinė vaikų gerovės organizacija, suteikianti jaukius namus našlaičiams bei tėvų paliktiems vaikams, padeda socialinės rizikos šeimoms. Šiuo metu globoja ir ugdo daugiau kaip 100 vaikų ir jaunuolių SOS vaikų kaime bei SOS jaunimo programose, padeda 200 vaikų iš socialinės rizikos šeimų.

Neabejingi piliečiai kviečiami tapti vaiko draugu, žinančiu ir besidominčiu vaiko gyvenimo pokyčiais bei pasiekimais.

Jiems bus siunčiamos vaiko vystymosi ataskaitos: ką jis išmoko ir nuveikė per praėjusius metus. Visi paaukoti pinigai bus skirti tiems vaikų poreikiams, kuriems neužtenka valstybės skiriamų lėšų.

Vieni iš dažniausiai pasitaikančių vaikų poreikių SOS vaikų kaime – kvalifikuotų psichologų, logopedų, specialiųjų pedagogų konsultacijos, turiningo laisvalaikio, taip ir būrelių organizavimas.

Įsipareigojęs remti vaiką finansiškai, žmogus turėtų daryti ne vieną mėnesį, o ilgiau.

Tada vaikas gautų specialisto paslaugas arba lankytų pasirinktą būrelį visus metus.

Šiuo metu Jūs galėtumėte padėti 7 m. Pauliui. SOS vaikų kaime berniukas gyvena kartu su trimis sesutėmis ir broliuku. Pauliaus atsisakė tėvai, nes neturėjo galimybių ir nesugebėjo juo tinkamai rūpintis. Aktyviam ir vietoje nenustygstančiam berniukui labai reikia ugdančio laisvalaikio. Šiuo metu berniukas labai nori mokytis žaisti futbolą, bet tam nėra finansinių galimybių. Tapdamas Pauliaus draugu, galėtumėte išpildyti jo svajonę (pastaba – dėl vaiko teisių duomenų apsaugos vaiko vardas ir nuotrauka yra pakeisti).

Kaip tapti SOS draugų klubo nariu?

Siųskite SMS žinutę trumpuoju numeriu 1679 įrašę žodį VAIKAI. Registracijos SMS žinutės kaina 1 Lt po kurios mes su Jumis susisieksime.

Iš anksto dėkojame už Jūsų gerumą! Juk prasmingai panaudoti pinigai ne tik prisideda prie visuomenės gerovės, bet ir atneša asmeninį pasitenkinimą!

Informavo VšĮ „JAUNIMO GIDAS” direktorė Žydrė Dargužytė.