K.Komskio kreipimasis į kraštiečius

KOMSKIOGerbiami kraštiečiai, rašau Jums, norėdamas aiškiai ir tiksliai paneigti kai kurių konservatorių partijos narių prieš mane pradėtą šmeižto kampaniją.

Prasideda rinkimų kampanija. Esu įsitikinęs, kad visi šie įvykiai ir siekis su manimi susidoroti pirmiausia yra vienos mano politinės oponentės ambicija. Gal ši persona neišmoko kitokio bendravimo būdo, o tik juodinti, skleisti gandus, nuomonę pateikti tarsi realius faktus? Su jos kultūra turėtume susipažinti – ši jokių ryšių su mūsų kraštu neturinti ponia ketina kandidatuoti Šilutės – Pagėgių rinkimų apygardoje.

Tuo tarpu Seimo pirmininkės I.Degutienės man jau kurį laiką metami kaltinimai dėl netinkamumo eiti Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigas kelia įtampą ir pačioje konservatorių partijoje. Ar Jums nėra keista, kad buldozerio būdu mane pašalinus iš Komisijos vadovo posto, į jį paskiriamas žmogus, Komisijoje neapšilęs net kojų, į ją atėjęs tik prieš savaitę?

Kodėl tai daroma? Kuo tampa tokia bedantė Antikorupcijos komisija? Gal aš per daug žinau? Gal kai kuriems valdantiesiems politikams prireikė tylaus korupcinių ryšių prižiūrėtojo, o ne kovotojo su įvairaus plauko kyšininkavimo atvejais?

Kaip žinote, man buvo mestas kaltinimas esą kišausi į korupcinių bylų tyrimą. Visiška netiesa. Iš Generalinės prokuratūros gautas raštas, kuriame pažymima, jog aš nesikišau ir netrukdžiau korupcinių bylų tyrimams. Turiu tą raštą ir galėčiau kiekvienam pageidaujančiam parodyti, kad įsitikintumėte patys.

Tikriausiai neužtektų Jums tiesiog pasakyti, kad visiškai neteisingi bei įžūlūs kaltinimai neva aš susijęs su stambiais nusikaltėliais bei kontrabandininkais. Bet tokios įžūlios netiesos net nereikia man pačiam neigti – Saugumo departamentas, Generalinė prokuratūra, Specialiųjų tyrimų tarnyba, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba juodu ant balto teigia, kad neturiu jokių sąsajų su jokiais nusikaltėliais.

Be to, pradėjęs dirbti šioje Seimo kadencijoje bendra tvarka buvau tikrinamas valstybės saugumo institucijų, kurios duoda leidimus dirbti su slapta informacija. Bent menkiausias pagrįstas ant asmens krentantis įtarimo šešėlis dėl sąsajų su nusikalstamais asmenimis užkerta kelią gauti leidimą dirbti su bet kokia slapta informacija. Noriu pabrėžti, kad man buvo duotas leidimas dirbti ne tik kad su slapta, bet ir su visiškai slapta informacija!

Tad kviečiu Jus netikėti iš piršto laužtomis istorijomis, o remtis tik svariais argumentais, neginčijamais dokumentais. Ačiū už skirtą minutę Jūsų brangaus laiko šiam laiškui perskaityti. Jei liko neaiškumų ar klausimų, visada esu atviras ir kiekvienam žmogui į juos atsakysiu.

Gražių, ramių ir šiltų artėjančių švenčių!

Pagarbiai – Seimo narys Kęstas KOMSKIS