K.Komskis: konservatoriai Seime įvykdė perversmą

KOMSKIOSeimo narys, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis, reaguodamas į grupės Seimo Antikorupcijos  komisijos narių veiksmus, sako, kad jų rankomis konservatoriai šiandien Seime įvykdė perversmą.

„Šiandien į neteisėtą posėdį susirinkusi grupė Antikorupcijos komisijos narių perrinko komisijos pirmininką. Aštuoni iš 17 komisijos narių pirmininku išsirinko L.Kernagį, kuris komisijos nariu tapo tik prieš šešias dienas, Seimo daugumos valia pakeitus komisijos narį J.Stanevičių. Taip konservatoriai siekia įvykdyti savo prieš dvejus metus kilusią svajonę – įsitaisyti kišeninį komisijos pirmininką ir nuversti mane iš pirmininkų.

Šiandien jie dar kartą parodė savo tikrąjį veidą“, – sakė K.Komskis.

Atkreipdamas dėmesį, kad naujas pirmininkas išrinktas mažiau kaip pusės visų komisijos narių balsais, K.Komskis sakė, kad toks pasirinktas jo nušalinimo būdas labai aiškiai parodė, kad komisija ir jis asmeniškai kaip pirmininkas užkabino prie konservatorių valdžios viršūnių esančius sluoksnius.

„Iškalbingas faktas yra tai, kad naują komisijos pirmininką pasiūlė būtent A.Stancikienė, kuri yra Seimo pirmininkės I.Degutienės vyresniojo patarėjo D.Stanciko sutuoktinė ir kuri ketina su manimi varžytis kituose rinkimuose Šilutės – Pagėgių apygardoje“, – sakė politikas.

K.Komskio manymu, konservatorių kantrybės taurę galutinai perpildė jo ketinimas Antikorupcijos komisijoje tirti ir banko „Snoras“ bankroto aplinkybes bei domėjimasis, ar valstybės ir savivaldybių įmonių, įstaigų ir organizacijų sąskaitų perkėlimas į problemų turėjusį banką nebuvo susijęs su konservatorių valdžios aukščiausių asmenų interesais.