2019 metais Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka išdavė 30242 knygas. Kokios skaitytojų buvo mėgstamiausios?
1.„PETRO IMPERATORĖ“. Menotyros mokslų daktarės rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės naujausias istorinis romanas „Petro imperatorė“ – pirma dilogijos knyga, paremta išsamiais epochos tyrimais, autentiškais šaltiniais, išlikusiais istorinių asmenybių laiškais ir atskleidžianti kultūrologinę mentalitetų istoriją.
2. „APŠVIESTOJI“: pasauliniu bestseleriu tapęs kvapą gniaužiantis autobiografinis Taros Westover pasakojimas apie pabėgimą iš atsiskyrėliškos radikalios mormonų šeimos. Viena iš B. Obamos ir B. Gateso rekomenduojamų knygų!
3. „Kabinetas 339“. Vienas šios knygos autorių – kraštietis Dovydas Pancerovas. 2018-ųjų balandį naujienų portalo 15min tyrimų skyriaus žurnalistai gauna intriguojančią žinutę iš slapto šaltinio, praminto Raktininku. Jis rašo apie įtartiną premjero Sauliaus Skvernelio komandos susitarimą su privačia energetikos įmone. Žurnalistai ima aiškintis, kas vyksta. Taip prasideda ilgiau nei metus trukęs žurnalistinis tyrimas, kurio centre – premjeras, jo aplinka, įtartini ryšiai ir milijoniniai sandoriai, sudaryti valstybės vardu. Per šį tyrimą 15min redakcija atsiduria premjero ir jo komandos taikiklyje, žurnalistai patiria spaudimą, šantažą ir išdavystę.
4. „AUŠVICO TATUIRUOTOJAS“. Tikra Leilo Sokolovo meilės ir išlikimo drama, nušviečianti dangiška vilties šviesa net tamsiausiomis žmonijos istorijos akimirkomis
5. „EITI KIAURAI SIENAS“. Atsiminimų knygoje „Eiti kiaurai sienas“ Marina Abramovič drąsiai apnuogina savo sielą ir pasakoja unikalaus gyvenimo istoriją. Gyvenimo, kuriame netrūko sukrėtimų, nuotykių, išbandymų ir pavojų. Gyvenimo, kurį ji pasirinko gyventi kaip tam tikrą meno formą. Įspūdinga karjera ir nepavykę projektai, emocinės, dvasinės ir fizinės transformacijos, skaudūs vaikystės atsiminimai, meilė ir kelionės – tai išskirtinė biografija, kurį įtrauks, nepaliaus stebinti ir paskatins skaitytojus naujai pažvelgti į savo gyvenimus.
Rašyti atsakymą