Kad našta susidūrus su onkologine liga būtų mažesnė

pOLA kortelePagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) vienija vėžiu sergančių pacientų draugijas bei kitas nevyriausybines organizacijas, teikiančias pagalbą vėžio paliestiems žmonėms. Asociacijos siekia kiek įmanoma labiau gerinti onkologinių pacientų ir jų artimujų gyvenimo kokybę, todėl šiuo metu visoje Lietuvoje vykdo projektą „POLA KORTELĖ“.

Tai projektas, kurio metu POLA ir jos partneriai, t.y., paslaugų teikėjai ir prekių pardavėjai, pasirašė POLA kortelės naudotojų aptarnavimo sutartis ir kartu vykdys lojalumo ir nuolaidų programą.

Ši kortelė suteikia onkologinių ligų paliestiems asmenims galimybę naudotis partnerių teikiamomis nuolaidomis, privilegijomis ir dalyvauti jų vykdomose lojalumo programose.

Šilutėje onkologinius ligonius ir jų artimuosius subūrusios draugijos „Viva femina“ pirmininkė Dana Butkienė yra projekto „POLA kortelė“ ambasadorė. Ji sako, kad POLA nuolaidų kortelė yra vardinė, ir ja naudotis teisę turi tik onkologiniai pacientai, kurių vardu kortelė išduota, bei jų šeimos nariai ar globėjai.

Paslaugas teikiančių projekto partnerių darbuotojai ar kiti įgalioti asmenys turi teisę paprašyti pateikti asmens dokumentą, o kortelę pateikus šeimos nariams ar globėjams – jų asmens tapatybės ir giminystės ryšį ar globėjo statusą patvirtinantį dokumentą.

Kortelę pageidaujantys gauti asmenys kviečiami užpildyti bei POLA kortelės ambasadoriams pateikti nustatytos formos paraišką.

Pageidaujantys gauti šią kortelę Šilutėje turėtų kreiptis į POLA kortelės ambasadorę D.Butkienę telefonu 8 656 59556.

Šiuo metu POLA jau yra pasirašiusi sutartis dėl nuolaidų teikimo su daugiau kaip penkiasdešimt įmonių dėl nuolaidų iki 75% suteikimo. Partnerių taikomų nuolaidų sąrašas nuolat papildomas bei atnaujinamas.
Paramos akcijos metu onkologinių ligų paliesti asmenys, turintys POLA korteles, nemokamai gali lankytis  šalies kultūrinėse ir sporto įstaigose bei organizuojamuose renginiuose: muziejuose, galerijose, teatruose, baseinuose, kino teatruose.

Onkopsichologų nuomone, meno terapija ir lankymasis kultūros renginiuose turėtų užimti reikšmingą vietą onkologinių pacientų gydymo procese. Todėl akcija „Kartu sveikti lengviau“ norima sudaryti kuo palankesnes sąlygas onkologiniams pacientams (tam tikrais atvejais – ir jų artimiesiems) kultūros priemonių pagalba slopinti neigiamas emocijas, skatinti pozityvų mąstymą ir pagerinti onkologinėmis ligomis sergančių asmenų (ir jų artimųjų) gyvenimo kokybę.

Dalyvauti projekte yra sutikusios tokios kultūros įstaigos kaip Kauno filharmonija, Kauno valstybinis choras, Lietuvos dailės muziejus, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras, Alytaus miesto teatras, festivalis „Kino pavasaris“ ir kitos.

Organizacijų, pageidaujančių prisijungti prie POLA kortelės programos, atstovus kviečiame kreiptis tel. 8 620 74646 arba el. paštu kortele@pola.lt

Visą informaciją apie projektą galima rasti POLA svetainėje www.pola.lt