Kada atrodome patraukliausiai, o kada nustojame būti seksualūs?

1028-nicole-kidman awNaujausio tyrimo duomenimis, žmonės savo žavesio apogėjų pasiekia atšventę trisdešimtmetį: moterys gražiausios būna sulaukusios 30, o vyrai – 34 metų, praneša telegraph.co.uk.

Tyrimas buvo atliekamas JAV, jame dalyvavo du tūkstančiai žmonių. Nustatyta, kad žavesio viršūnę pasiekusioms trisdešimties, moterims pirmieji senėjimo požymiai pasireiškia 41 metų. 53 metų jos jau nebeatrodo „seksualiai“, o dar po dvejų atrodo „senos“.

Vyrai geriausiai atrodo 34 metų, o senėjimo požymiai pasimato 43 metų. Prastai atrodyti jie pradeda nuo 58 metų, o „senais“ – 59 metų.

Tyrimą atliko žurnalas „Allure“. Vyrų ir pačių moterų požiūriai į idealiausią moters amžių nesutapo – stipriosios lyties atstovai manė, kad moterys geriausiai atrodo 29, o jos pačios – 31 metų.

„Praeityje idealus amžius buvo šiek tiek jaunesniuose metuose. Kova su senėjimu dabar yra labai aktuali tema ir žmonės nori atrodyti jauniau kuo ilgiau. Matome garsenybes, kurios puikiai atrodo įkopę į šeštą dešimtį. Bet kokiu atveju, vyrų idealus amžius buvo šiek tiek vėliau nei moterų. Įdomu tai, kad jie gauna papildomus ketverius metus“, – leidiniui „The Daily Telegraph“ sakė žurnalo „Allure“ redaktoriaus pavaduotoja Jillian Mackenzie.