Kada „Šilutės“ futbolininkai pradės džiuginti pergalėmis?

futbolas f 2FK „Šilutė“ futbolininkai šeštadienį sulaukė svečių iš Jonavos. Ši komanda yra praėjusių metų I lygos futbolo čempionė. Susitikimas baigėsi 0:2 Jonavos „Lietavos“ naudai.

Nežinia, ar girti šilutiškius, kad praleido vos du komandos – čempionės įvarčius, ar peikti, kad patys neįmušė nė vieno ir namų aikštelėje niekaip nesugeba iškovoti pergalės?

„Šilutė“ ir „Lietava“ iki šio susitikimo neturėjo nė vieno laimėjimo. „Šilutė“ 2 kartus pralaimėjo, 2 kartus sužaidė lygiosiomis, „Lietava“ dukart pralaimėjo.

Po susitikimo Šilutėje šilutiškiai prisidėjo dar vieną pralaimėjimą, o jonaviškiai iškovojo pirmąją pergalę.

Prasidėjus rungtynėms užvirė arši kova, bet 33-iąją minutę svečių komanda įmušė įvartį ir išsiveržė į priekį. Tokio gražaus smūgio galva buvo verta laukti, tik gaila, kad kamuolys įskriejo į mūsų vartus…

Šilutiškiai iškart puolė varžovų vartus ir sukūrė neblogą progą įvarčiui, bet… Žaidimas vienas prieš vieną – R.Šmitas prieš „Lietavos“ vartininką M.Stonį – baigėsi tuo, kad R.Šmito smūgis buvo atremtas.

Antrajame kėlinyje daugiau darbo turėjo „Šilutės“ gynėjai, nes svečiai vis puolė mūsų vartus ir 58-ąją minutę Vytautas Stanevičius pelnė dar vieną įvartį. Rezultatą 2:0 jonaviečiai išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę.

Įspėjimus gavo: 41 min. – A.Damašickas, 52 min. – V.Stanevičius („Lietava“), 86 min. – A.Skurdelis („Šilutė“).

Birželio 2 d. „Šilutė“ žais išvykoje su Kauno „Spyriu“, o birželio 6 d. namuose – su Kazlų Rūdos „Šilu“.